Зробив вчора депозит на громі... Неодноразово сам собі говорив що це лайно а не рум... Постійні проблеми з депозитами. Цього разу вони пробили дно
Відео надати як я роблю виписку? У мене вже немає слів... Добу вирішити питання депу не можуть, виписки депозиту і за день - все вислав. Ну що тут скажеш - більше мене там не буде😁😁😁
конче... рум, це рум де по 3-4 рази проходив повторну верифікацію. Фоточки з листочками, датами. Одного разу втратив деп здається 1к грн, так і не повернули. Раз депнув 800 грн і за місяць розкрутив і вивів 40-50к. відразу порізали ліміти на ставки, зараз у мене ліміт там 10-20 грн на ставку🤣. Шарага одним словом
конче... рум, це рум де по 3-4 рази проходив повторну верифікацію. Фоточки з листочками, датами. Одного разу втратив деп здається 1к грн, так і не повернули. Раз депнув 800 грн і за місяць розкрутив і вивів 40-50к. відразу порізали ліміти на ставки, зараз у мене ліміт там 10-20 грн на ставку🤣. Шарага одним словом
Навіть не знав що можуть так ставки різати. Цікаво коли мене прагмат поріже щоб по 20-60 коп не грав 🤣
Ми використовуємо кукі ("cookies") відповідно до «Повідомлення про файли кукі». Використання кукі може привести до обробки ваших особистих даних. Для отримання додаткової інформації про використання файлів cookie та блокування кукі в настройках браузера відкрийте «Повідомлення про файли кукі» тут.
Якщо ви даєте згоду на використання файлів cookie та обробку ваших особистих даних відповідно до «Повідомлення про файли кукі», натисніть «Прийняти». Увага! Якщо ви заблокуєте файли cookie, які необхідні для правильної роботи сайту, це може привести до його непрацездатності.
Зробив вчора депозит на громі... Неодноразово сам собі говорив що це лайно а не рум... Постійні проблеми з депозитами. Цього разу вони пробили дно
Відео надати як я роблю виписку? У мене вже немає слів... Добу вирішити питання депу не можуть, виписки депозиту і за день - все вислав. Ну що тут скажеш - більше мене там не буде😁😁😁
Треш😐
Треш😐
Не те слово 😆
У мене було пару разів там проблеми з депами,але відос цє пєздц😅🤣
Дякую за фідбек 😬
ОМГ, це жесть, і це ж не кешаут навіть)
це їм хочеш бабок дати а їм потрібне відео)))),
я б скинув їм щось трешове ) порнуху олдскульну німецьку - хай би дивились))))) що хочеться з ними зробити )
У мене було пару разів там проблеми з депами,але відос цє пєздц😅🤣
І не говори. Я сам в шоці😅
Дякую за фідбек 😬
Будь ласка.. як необхідно можу всю переписку скинути😆😆 там не служба підтримки - ... Матюкатися не буду🤣
ОМГ, це жесть, і це ж не кешаут навіть)
це їм хочеш бабок дати а їм потрібне відео)))),
я б скинув їм щось трешове ) порнуху олдскульну німецьку - хай би дивились))))) що хочеться з ними зробити )
Доброго ранку друже)) ти вже прокинувся?)))
На рахунок ...нухи треба подумати;) гарна ідея😂
І не говори. Я сам в шоці😅
Скинь їм пісюн
Скинь їм пісюн
Уточни чий? Можу свій але мені здається їм слонячий треба вислати щоб подавалися ))
Уточни чий? Можу свій але мені здається їм слонячий треба вислати щоб подавалися ))
Дік мобі діка)
Мене там заблокали після виграшу...Тому тільки ліцензія..
Мене там заблокали після виграшу...Тому тільки ліцензія..
Таки так. Вбет ще бест)
конче... рум, це рум де по 3-4 рази проходив повторну верифікацію. Фоточки з листочками, датами. Одного разу втратив деп здається 1к грн, так і не повернули.
Раз депнув 800 грн і за місяць розкрутив і вивів 40-50к. відразу порізали ліміти на ставки, зараз у мене ліміт там 10-20 грн на ставку🤣. Шарага одним словом
А мене там нема 😉😁🤝
конче... рум, це рум де по 3-4 рази проходив повторну верифікацію. Фоточки з листочками, датами. Одного разу втратив деп здається 1к грн, так і не повернули.
Раз депнув 800 грн і за місяць розкрутив і вивів 40-50к. відразу порізали ліміти на ставки, зараз у мене ліміт там 10-20 грн на ставку🤣. Шарага одним словом
Навіть не знав що можуть так ставки різати. Цікаво коли мене прагмат поріже щоб по 20-60 коп не грав 🤣
Доброго ранку друже)) ти вже прокинувся?)))
На рахунок ...нухи треба подумати;) гарна ідея😂
Доброго)
Відос...🤢 Це пздц якійсь. Мене на Громі перманентно блокнули, можливо виходить це на краще🙄🙄🙄
Відос...🤢 Це пздц якійсь. Мене на Громі перманентно блокнули, можливо виходить це на краще🙄🙄🙄
1000%%%%%
Я вже просто зайо... службу підтримки🤣🤣
Вже відео не потрібно, вони нарешті третю виписку побачили 🤣🤣
Ого не думав , що таке буває!!! Жесть, добре що я там не веритифікувався!
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.