Томас Сантерн другий тиждень підряд став переможцем GGMillion$

Томас Сантерн

Француз Томас Сантерн продовжує всіх дивувати. Після надзвичайно вдалого грудня 2023-го року, де Сантерн записав на свій рахунок аж чотири топових результати, він продовжив домінувати у турнірному покері. На цей раз він вдруге поспіль виграв онлайн-турнір GGMillion$. 

Фінальний стіл Сантерн почав з третім стеком і першу годину гри відіграв спокійно, з самим низьким VPIP за столом.  На початку другої години він удвоївся, спіймавши фулл-хаус та став чіп-лідером столу. У хедз-ап проти нього вийшов австрієць Роман Грабек. Гра віч-на-віч продовжувався півгодини після чого Сантерн святкував чергову перемогу та виграш 237 700$ призових.

Це друга перемога поспіль 23-річного гравця, який свій перший депозит у 50€ вніс у 18 років. На той час він мешкав разом зі своїми батьками та працював у магазині декору неподалік будинку. Потім Сантерн почав стримити турніри від 2 до 10 євро.

При цьому за словами самого Сантерна, він з самого початку кар'єри мав проблеми з банкролл-менеджментом:

З банкролом у 825€ я запросто сідав грати турнір за 800€, програвав, а потім грав турніри за 20€ та 5€. Все змінилося, коли друг показав мені сайт, що моделював дисперсію. Після цього я зробив депозит 200€ і почав грати турніри за 2€. За півроку гри зі стартового банкрола я заробив 10 000€.

Паралельно з покером Сантерн ще два роки працював у магазині декору та перебивався випадковими підробітками. Потім півроку присвятив роботі на заводі з виробництва металоконструкцій, після чого пішов у покер.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.