топ3 щоденного лідерборду ggpoker // plo6 25 ліміт

хай,

напевно улюблений український фільм, який передивлявся з десяток разів.
нижче сучасний трек з веселими цитатами звідти. 


не було мети грати на топ1, але вийшло як у фільмі "форест гамп", коли йому захотілося бігти.
спочатку він добіг до кінця вулиці, потім подумав, чому б не добігти до кінця міста, потім штату і т.д.

на топ лідербордів колись грав багато. і робити це системно, як на мене, сумнівна затія.

вже просто тому, шо з часом втягуєшся і переходиш у режим постійної катки.

з плюсів:
- рб+багато високих позицій у таблиці навіть за слабомінусової гри забезпечують плюсові місяці.

з мінусів:
- сон стане, як психічний стан пані мар'яни безуглої. тобто нестабільний і доволі хаотичний.
- це вимотує. одна справа грати на топ3 раз на тиждень-два, а інша 15-25 разів на місяць.
- логічно, шо по 12-16 годин на добу катаючи 4-6 (а хто і більше) столів казати про постійну А-гру не доводиться. шанси затільтувати або ж провалитися у автопілот суттєво зростають.
скажу точніше: їх не уникнути.
- покер тепер займає все твоє життя. постійно перевіряєш таблицю, бо якшо хтось піджимає, то треба включатися в грінд, аби не відкотитися по позиціям. регулярно граєш через "не хочу", бо ж треба залишатися на х-місці рейтингу.

тобто перетворюєшся на робітника руму, який дає тобі за постійну гру невеликий відкат (фактично зп).

такий собі покерний аніматор, який разом з десятком таких самих колег 24/7 готові скласти компанію за столом всім бажаючим.

щодо мого свіжого топ3.
починав з 4 столів, але практично одразу перейшов на 6.
катав практично весь день і ніч.

на 5:30 ранку в мене був гандікап на 1000+ поінтів і я йшов спати впевнений, шо закінчу першим😁(ага, щас). починав в 11.30.
*всі лідерборди на гг стартують і закінчуються в 10:00 по києву.

тобто гра на топ1-2-3 в гг має такий от вигляд.
5-6 годин на сон. кілька перерв по 30 хв+на перекури і загалом виходить в районі 15 годин катки🤮

і це пло6, де людей поменше. у холдемі, думаю, для аналогічних результатів треба більше часу і столів, бо більша конкуренція... а може і ні🤷перевіряти точно не буду =)

стартував з +/- $150 на рахунку. закінчив $361 по касі. скільки зжер гг при цьому видно по графіку:

гемзів до старту було ~5000. відповідно рб за 70000 буде в районі $80.

за третє місце самого лідерборду ще $42.

+награв квиток на бедбіт-фліп, де випав стіл з дрібними стеками проти моїх 34bb.
ітм був фактично гарантованим.

чи варто було витрачати день життя на все це? та хз)
останнього разу на лідерборди грав у травні минулого року, тож для мене це історія одинична.

найкраще, думаю, сідати катати орієнтуючись показувати свій найкращий покер. а в режимі нон-стоп граючи купу столів і купу ж годин особисто мені це видається фактично неможливим.

GL!

Оцінити блог:
19
Коментарі (28)
Україна Tankistador Гуру
Гуру

І фільм класний..і роботяга ти молодець👍😉

1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

дяк!
от тепер точно до кінця тижня граю мінімально =)

Україна olegbereza Еліта
Еліта

Молодець👍️👍️👍️

Вітаю!

1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

дякую!

Україна Gymkabasik Еліта
Еліта

Воуу 🫨🥶 нормально так попрацював...👍💪

1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

покер вже і снився сьогодні =)
треба переключатися на шось інше

Україна aniblarchi Експерт
Експерт

За день непогану суму вийшло сколотити, але ж скільки зжер ГГ🤐

1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

да, забирають вони прям дуже багато =(

Україна Fat_Santa Еліта
Еліта

Вітаю🥳🎉🤑 Дуже крутий результат👍💪😎 Не кожному таке під силу😉

*всі лідерборди на гг стартують і закінчуються в 10:00 по києву.

Об 11:00 по Києву⏰

Класний трек🎵🎧🔥🔥🔥

напевно улюблений український фільм, який передивлявся з десяток разів.

А ще, "Вавилон XX" Івана Миколайчука🥰


1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

дяк!

Об 11:00 по Києву
✍️думав, шо початок збігається з початком "нового" дня

"Вавилон XX" Івана Миколайчука

💯великий актор

Україна electroairman Еліта
Еліта

Вітаю з долярами😇

чи варто було витрачати день життя на все це?

Ну,у кожного свої пріоритети, наприклад,я не гріндер,граю зазвичай один стіл мтт,щоб концентруватися на опонентах,бо коли гружу вже 4 столи то це - хаос,точніше хаотичні рішення,тому лідерборди навіть незнаю що це,...але ти молодець,що все пробуєшь на ощуп...бажаю ,ще більше продуктивних днів в твоєму ділі,глгл кораблик

4 відповіді
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

дяк!

да, головне, аби було комфортно грати. будь це 1 чи 10 столів.

але суть гри лідербордів на високі позиції якраз полягає у тому, аби грати багато.

під ранок пересікався за столами з гравцями, які зайняли 1 і 2 місце у підсумку. якшо топ2 грав доволі адекватно, то от топ1 тупо пихав трохи не все підряд, аби накрутити побільше рейку.

так, у підсумку він взяв свою першу позицію, але ця різниця в 20 баксів навіть близько не покриє те, скільки він заплатив рейку і пороздавав зайвого по бабкам іншим гравцям виставляючись з маргінальними руками.

ну, хіба потішити его, шо взяв топ1.
втім для когось і така мета виправдовує засоби.
не засуджую і розумію, але не розділяю.

Україна electroairman Еліта
Еліта

Звичайно ти прав,бо треба осмислювати наіграші і програші,щоб за лідерборд не платити суму- як топ 1 ,бо це буде просто місце без наіграшу

Україна electroairman Еліта
Еліта

Точніше буде просто картинка про топ1,але з великими вкладами у цей успіх

Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

так, і це ж не топ1 турніру. удача чи везіння значення не має, бо це таки показник вміння грати.

а тут ти просто успішно і багато завалював всіх бабками граючи 10 столів🤷та ще й в гру з 6 картами.
я шість столів катав і іноді в сітаути відлітав. бо на гг таймер менший, ніж у вісімках.
а як грати їх 10 штук годинами і встигати мінімально осмислювати роздачі, крім автоматично пуляти рейзи - хз.

безперечно є гравці, які ефективно поєднують грінд з профітною грою. але є такі, як от поляк з мого лідерборду, який просто грав у режимі "все рейз" і "до рівера шось та закриють".

Ну як на мене то всі ті лідерборди того не варті, у тебе правильний висновок думаю

1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

так🤝
можливо хіба якісь турнірні, але кешеві рейкоміси, то точно не моє.
хіба от як виключення раз на рік пограти.

Україна lev19920223 Легенда
Легенда

Вітаю друже, плюс це завжди добре🤝

1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

дякую!🤝

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Кліп суперовий!!!

Коли дивився цей фільм підлітком, нічого не розумів, ото тільки чорти та містика вабили. Але згодом все стало на свої місця. Не можу сказати, що це мій найулюбленіший вітчизняний фільм, але то що це шедевр безумовно.

Щодо лідебордів. Колись досяг топ-3 на милі, а то були фантики і грав я один стіл майже по 20годин на добу упродовж тижня і мені на аву поцепили того кубка. 

Після того я не гонюся за топами у лідебордах, попав добре, не попав- іншим разом потраплю. 

Але спробув і то добре, що тепер маєш розуміння вартості у порівнянні з оточуючим світом.

Вітаю з досягненням ТОП-3.

 


1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

дякую!

Але спробув і то добре, що тепер маєш розуміння вартості у порівнянні з оточуючим світом.

100%
покер безперечно частина мого життя, але вже давно перестав на ньому сильно циклитися.
чого і всім бажаю =)

Україна greenlarrow27 Легенда
Легенда

Вітаю з гарним результатом 👏👍🤩🥳 Так, на лідерборд грати це потребує вкладання великої кількості часу і сил. Молодець, що спробував і вийшло гарно 👍


1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

дякую!🤝

Україна Grisha802 Еліта
Еліта

Найкращий Твій блог для мене.Дякую.Успіхів в майбутньому ліміт 25 це не стеля є куди підніматися.

1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

дякую за високу оцінку! приємно =)


Україна Andryu84 Експерт
Експерт

Гарно вийшло друже 💵🤑👍. Трек нормуль , саунд бадьорий 😉😁🤝

1 відповідь
Україна KatamaranUA Гуру
Гуру


Україна sirb Експерт
Експерт

Це потрібно мати гарне здоров'я !!!! Моі вітання

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.