Трафік покер-румів за 2020 рік зріс на 40% в порівнянні з 2019-м


На початку цього року через світову пандемію коронавірусу багато країн зробили жорсткі карантинні заходи, щоб запобігти поширенню хвороби.

Ця ситуація помітно вплинула на індустрію онлайн-покеру, оскільки досить багато людей сиділи вдома, через що трафік майже всіх покер-румів помітно виріс.

По закінченню короткого періоду часу трафік звичайно ж пішов на спад, але якщо порівняти торішні цифри, то в даний період (за даними GameIntel) він на 40% вище ніж в аналогічний період минулого року.

Читати також: У Європі бум онлайн-покеру через епідемію коронавірусу

Велика частка приросту трафіку припадає на топовий азійський покер-рум GGпокерок, який має майже третина з усього загального трафіку. Минулого року в аналогічний період цей показник складав 12%.

Варто відзначити також великі успіхи у PartyPoker, які залучили за цей рік на 23% більше користувачів. Нещодавно вони також випустили легальну в Росії версію свого ігрового клієнта PartyPoker Sochi, що має залучити більше російськомовної аудиторії.

Рекордні показники у покерній мережі iPoker (Best Poker, Guts Poker і Betsafe Poker), трафік якої виріс аж на 50% і вперше за шестирічний термін обійшов трафік 888poker.

Попри те, що післякарантинні літні показники трафіку помітно впали, на початку 2021 року багато країн планують вводити чергові "локдауни". Це означає, що цілком можливо, що новий бум онлайн-покеру ще попереду.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.