Трафік покер-румів за 2020 рік зріс на 40% в порівнянні з 2019-м


На початку цього року через світову пандемію коронавірусу багато країн зробили жорсткі карантинні заходи, щоб запобігти поширенню хвороби.

Ця ситуація помітно вплинула на індустрію онлайн-покеру, оскільки досить багато людей сиділи вдома, через що трафік майже всіх покер-румів помітно виріс.

По закінченню короткого періоду часу трафік звичайно ж пішов на спад, але якщо порівняти торішні цифри, то в даний період (за даними GameIntel) він на 40% вище ніж в аналогічний період минулого року.

Читати також: У Європі бум онлайн-покеру через епідемію коронавірусу

Велика частка приросту трафіку припадає на топовий азійський покер-рум GGпокерок, який має майже третина з усього загального трафіку. Минулого року в аналогічний період цей показник складав 12%.

Варто відзначити також великі успіхи у PartyPoker, які залучили за цей рік на 23% більше користувачів. Нещодавно вони також випустили легальну в Росії версію свого ігрового клієнта PartyPoker Sochi, що має залучити більше російськомовної аудиторії.

Рекордні показники у покерній мережі iPoker (Best Poker, Guts Poker і Betsafe Poker), трафік якої виріс аж на 50% і вперше за шестирічний термін обійшов трафік 888poker.

Попри те, що післякарантинні літні показники трафіку помітно впали, на початку 2021 року багато країн планують вводити чергові "локдауни". Це означає, що цілком можливо, що новий бум онлайн-покеру ще попереду.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий