Три персні за три тижні: Стівен Сонг збирає всі трофеї серії WSOPC у США

Американський покер-про Стівен Сонг виграв три турніри серії WSOP Circuit за три тижні

​Серія WSOP Circuit впевнено крокує по планеті – деякі етапи відомого фестивалю одночасно проходять у різних куточках світу. Але володарі найбільших колекцій золотих перснів WSOPC здобувають трофеї у США, адже саме тут шанси на перемогу збільшуються через відносно невелику кількість учасників у турнірах серії.

Чергову серію заносів оформив американський покер-про Стівен Сонг – покеристу вдалося здобути три титули всього за три тижні. Це дозволило збільшити його колекцію з трьох чемпіонських перснів до шести.

У середині листопада Сонг розпочав свій збір трофеїв з перемоги у Головній події WSOPC Grand Victoria, де він обійшов поле з 652 входів та отримав 193 508$ призових. Після цього мешканець Гринвіча поїхав на WSOPC Harrah's Cherokee, де оформив ще два титули.

Свій п'ятий перстень Стівен виграв у події WSOPC HC 1 100$ NLH – за перше місце американець отримав 102 954$. Через декілька днів він знову забрав трофей у хайролерській події на 137 входів за 2 200$ (+72 583$ призових).​

Завдяки останнім вдалим виступам Стівен Сонг тепер має понад 6 000 000$ призових, виграних у живих турнірах, шість перснів WSOP Circuit та один браслет Світової серії покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.