Турніри на VBet: опис популярних івентів

Як грати на ВБет покер турніри

Турніри є привабливим способом гри в покер з кількох причин. Вони можуть бути дуже захопливими та надавати гравцям можливість виграти великі суми грошей порівняно з внесеною сумою. Правила турнірної гри також зазвичай відносно прості, тому ви можете легко взяти в них участь, навіть якщо ви не досвідчений гравець.

Однак турнірний покер дещо ускладнюється тим фактом, що існує дуже багато різних форматів і структур, які можна використовувати. Новачкам може знадобитися достатньо часу, щоб зрозуміти всі різні типи івентів і те, як вони працюють. Тому в цій статті ми трохи детальніше розкажемо про турнірний покер в популярному покер-румі Вбет, і з цією інформацією ви легко зможете в будь-який момент вибрати найкращі турніри на Vbet poker.

Де знайти на ВБет покер турніри

Лобі покерної кімнати Вбет просте та інтуїтивно зрозуміле. Проте якщо у вас все одно виникають деякі складнощі з пошуком бажаних івентів, вам допоможе коротка інструкція.

Крок 1
Крок 1

Зайдіть в покерний клієнт Вбет за допомогою свого логіна та пароля. Ви це можете зробити на офіційному сайті VBet, щоб відкрити браузерну версію, або ж в встановленому покер-клієнті на ПК або телефоні. Якщо ж у вас немає аккаунта, попередньо знадобиться реєстрація на VBET.

Крок 2
Крок 2

В лобі гравцям доступні чотири вкладки для зручності вибору формату. На даний момент це Сонік (новий формат), Кеш-гра, Спін-енд-гоу та Турніри. Якщо ви налаштовані зіграти на ВБет покер МТТ (турнір для багатьох столів), то вас тут цікавить остання вкладка.

Турнірне лобі на ВБет покер


Крок 3
Крок 3

Для вибору найбільш підходящого івента для гри ви можете скористатися зручними фільтрами. А далі залишиться лише натиснути кнопку реєстрації та перейти за покерний стіл.

Види турнірів VBet покер

Кожен покер-рум розробляє свою унікальну сітку турнірів з своїми особливостями.

Багатостолові турніри ВБет покер пропонує гравцям у досить широкому обсязі. Доступні дисципліни: безлімітний холдем та чотирикарткова омаха.

Цікаво!
Цікаво!

Якщо турніри можна зіграти лише з двох дисциплін, то кеш-гравці ВБет мають доступ також і до рідкого формату пот-ліміт Бадугі.

Головні види турнірів на ВБет:

 • нокаут-івенти (з нагородами за вибивання)
 • безкоштовні івенти (фази, ексклюзивні, від афілейтів)
 • сателіти (де за пару баксів розігрують квитки на дорогі щоденні турніри)
 • фрізаути/з ребаями/з ре-ентрі (можна знайти формат на будь-який смак)

Якщо обирати улюблений різновид івентів, то гравці ВБет часто називають саме івенти з нокаутами. Популярний приклад: Monthy Main, Saturday special, Sunday special, KnockThemOut.

До речі, такий різновид турнірів як спіни також користується активним попитом у румі. Гравці Spin and Go за декілька хвилин можуть виграти до ста тисяч євро в джекпотних івентах.

Monthly Main на Вбет

Найпопулярнішим івентом в румі зараз вважається щомісячний Monthy Main. Ось його ключові характеристики:

 • бай-ін – 55€
 • дата проведення – остання субота кожного місяця
 • гарантія – 50 000€
 • рівні блайндів – 12 хвилин
 • пізня реєстрація – 25 рівнів
 • дисципліна – безлімітний холдем
 • формат – нокаут (баунті за гравця 20€)

Як прибутково грати турніри

В покері існує два головних варіанти: грати кеш або ж грати турніри. Звісно ж, деякі покеристи схильні грати все підряд, але професіонали не радять притримуватися такого підходу. Краще обрати одну дисципліну і покращувати в ній свої скіли.

Якщо ж ви обрали багатостолові турніри, що допоможе грати їх прибутково та ефективно?

 1. Завжди пам'ятайте про банкрол-менеджмент. Як би добре ви не грали, в покері є елемент везіння і дисперсії. Тому без дотримання цього правила ви можете швидко залишитися без коштів на бай-іни.
 2. Не пропускайте вигідні фріроли. Престижні покер-руми (і в тому числі ВБет) часто проводять безкоштовні фріроли з великими призовими фондами. Це може бути присвячено якомусь святу або ж івент може бути захищено паролем. В таких фріролах ви можете без риску поповнити свій банкрол.
 3. Пам'ятайте про важливість позиції. Ніщо не зрівняється з фактором позиції у багатостолових івентах. Не забувайте, що з батона ви маєте грати зовсім по-іншому, ніж з малого блайнда.
Vbet Poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.2 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
300% бонус на перший депозит
Поширені запитання
💵Чи є на Вбет безкоштовні турніри?

Так, покерна кімната пропонує фріроли для всіх зареєстрованих користувачів.

🏆З яких дисциплін можна зіграти МТТ на VBet?

Покер-рум пропонує найпопулярніші формати для турнірної гри: холдем і чотирикарткову омаху.

👑Чи можна грати турніри на VBet в браузері?

Гравцям доступна турнірна гра як в завантаженому покерному клієнті

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Oksana Kumetska Редактор
Редактор
Редакторка Cardmates з 2018 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.