У Китаї чоловік придбав 50 000 лотерейних білетів з однаковим номером та виграв 30 мільйонів доларів

Китаєць придбав 50 000 лотерейних білетів з однаковими номерами та виграв 30 мільйонів доларів

​Схоже, у Китаї з'явився свій «мандрівник часом». Декілька днів тому шанувальник лотереї з міста Наньчан інвестував 100 000 юанів (майже 14 000$) у 50 000 лотерейних білетів. Дивно, але чоловік вирішив вказати у кожному з них однакові номери.

Але справжнє диво трапилося після оголошення виграшних номерів. Щасливчику (який побажав залишитися інкогніто) вдалося вгадати всі сім цифр та стати володарем величезного виграшу у розмірі 30 000 000$.

Відомо, що 2-го грудня чоловік відвідав декілька продавців у Наньчані, закуповуючи білети лотереї Happy 8 Pick-7. На деяких касах помітили, що таємничий покупець одразу вказав у білетах однакові номери, але не придали цьому значення.

У лотереї Happy 8 кількість виграшних номерів визначає розмір призу. Оскільки чоловік вгадав всі сім номерів (40, 41, 42, 44, 63, 64 та 65), кожен з 50 000 білетів приніс йому близько 600$.

Через пару днів китаєць з дивовижною інтуїцією відвідав штаб-квартиру лотереї у Цзянсі, щоб забрати свій виграш. Китайські соцмережі одразу вибухнули обговореннями про фантастичне везіння чоловіка. Більшість людей вважає цей випадок хитрим планом китайського уряду, щоб привернути увагу до лотереї Happy 8.

Недовіра людей пояснюється тим, що завдяки податкам з цієї лотереї у Китаї фінансується декілька цивільних програм. Однак, один з найкрупніших лотерейних сайтів країни навіть не опублікував новину про цей виграш, що суперечить цій теорії.

Сам чоловік розповів, що регулярно купує лотерейні білети вже протягом п'ятьох років. За його словами, він витрачає на лотерею до 10 000 юанів на тиждень та вважає, що інвестував у своє хобі близько мільйона доларів за весь час.​

На жаль, про приховану у гаражі машину часу таємничий фанат лотереї вирішив не згадувати 😉

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (3)
Україна fantazer8078 Експерт
Експерт

Серйозно, мені цікаво ким він працює?)))) Мільйон баксів в лотерею... Він наркобарон чи самогон виробляє?))

2 відповіді
Україна dusia777 Еліта
Еліта

Він ганяє кулі. Лотерейні 🤣

Україна fantazer8078 Експерт
Експерт

Він просто не знає які треба ;))))

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.