Учасники хедз-апу Event #5 на Triton Poker отримали по мільйону доларів

Учасники хедз-апу Event #5 на Triton Poker

Дуже складно вийти в хедз-ап турніру, коли за фінальним столом є такі легендарні покеристи, як Том Дван і Джастін Бономо. Але якщо показати свою найсильнішу гру та додати до неї трішечки удачі – все вдасться. Цю схему вийшло втілити в життя у учасників хедз-апу Event #5 на Triton Poker North Cyprus.

Саме такими зосередженими як на фото були Грегорі Азу та Роберт Хельдорн перед початком хедз-апу. На кону стояли дуже великі призові, тому гравці покликали турнірного менеджера, щоб порахувати все по ICM. Вони трохи побалакали, і Хейдорн (більш досвідчений гравець) попросив Аузу відмовитися від суворого ICM. В результаті фіналісти домовились, що кожен отримає приблизно по мільйону доларів. На догравання залишили трофей і браслет Shamballa Jewels та додаткові 40 000$.

Читати також: Ігор Ярошевський виграв 340 000$ в турнірі Triton Poker

Хедз-ап видався не дуже тривалим, тому що основне питання грошей вже вирішили. З часом Грегорі вийшов уперед, а потом довів справу до логічного завершення. Після турніру переможець не стримував своїх емоцій:

«Моя стратегія була легкою, тому що в мене був дуже короткий стек на початку. Я просто розіграв свої карти, потім учетверився за чотири роздачі, а потім просто підтягнувся. Насправді, це була досить гладка подорож. Мені пощастило, коли мені було потрібно, і я отримав хороші карти» – сказав Азу після того, як здобув перемогу.

Результати фінального столу

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Грегорі АзуФранція1 050 000$*
2Роберт ХельдорнНімеччина1 057 000$*
3Джастін БономоСША552 000$
4Сантош СуварнаІндія457 000$
5Даніель ДворесКанада369 000$
6Артем Веженковросія291 000$
7Том ДванСША222 000$
8Фіоренсіо КампоманесФіліпіни167 000$
9Самуель ДжуНІмеччина125 000$

*Раннер-ап отримав більше грошей, ніж чемпіон. Все через те, що перед початком хедз-апу уклали угоду, а Роберт був чіплідером на той момент.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.