Українці в онлайні: топові результати Павла "Iwant a million" та Андрія Держипільського

Українськи гравці в онлайні

Українські гравці продовжують демонструвати свій високий рівень гри в онлайні. Днями топовими результатами відзначились одразу кілька наших покеристів

Павло “Iwant a million” посів підсумкове друге місце у турнірі Bounty Hunters HR Special. Загалом у подію з бай-іном в 525$ було зроблено 878 входів, а призовий фонд склав 439 000$. На своєму шляху до хедз-апу Павло зумів нокаутувати 7 гравців, але у вирішальній грі віч-на-віч поступився німцю із ніком "Tortuga". Призова виплата за друге місце склала 33 705$ (з них 6 514$ баунті).

Український хайроллер Андрій Держипільський, який вже привчив нас до своїх регулярних виходів на фінальні столи престижного турніру GGMillions, цього разу взяв участь у турнірі 25 500$ Sunday Super High Roller. У турнірі з більшим бай-іном Андрію вдалось вийти на фінальний стіл, де він посів підсумкове 5-те місце. Його призова виплата склала 122 651$.

Серед інших успіхів наших гравців в онлайні варто відзначити 4-те місце "Pepareg" у турнірі 525$ Bounty Hunters HR ME. Цей результат приніс українцю 59 000$ призових. Четвертим місцем також відзначився й "Ogii_74". Він взяв участь у турнірі 215$ Bounty Hunters Big Game, де отримав 13 000$ призових.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.