Українець став чемпіоном суперхайролерського турніру Omaholic Series

Omaholic Series

У березні на GGпокерок проходить велика серія Omaholic із загальною гарантією 7 000 000$. У численних івентах грають покеристи з різних країн, у тому числі і з України.

Український покер-про із Запоріжжя Камел Мохаммад показує відмінний рівень гри і доказом цього є його чудові результати. 22 березня завершився суперхайролерсьикй турнір в рамках Omaholic Series з бай-іном 10 300$ і гарантією 600 000$.

В хедз-апі Камелу протистояв досвідчений регуляр з Фінляндії: Еліс Пярсінен. Елісу не вдалося обіграти Камела і українець став володарем 218 000$ призових, які на даний момент найбільші в цій серії для Камела.

Читати також: GGпокерок створили команду професіоналів OmahaSquad

На Omaholic Series це не перше потрапляння в призи для Камела. Минулого тижня Мохаммад став раннер-апом аналогічного турніру з бай-іном 10 300$, переможцем турніру за 1 050$, а також посів п'яте місце в івенті за 525$.

Українець добре грає не тільки в онлайні, а і в офлайні. У 2016 році Камел потрапив в ITM в чотирьох турнірах WSOP, в одному з них покерист зупинився на п'ятому місці, хоча мав реальні шанси виграти золотий браслет.

Результати фінального столу Event #53 Omaholic Series

Event #53 Omaholic Series

Omaholic Series на GGпокерок триває і ви можете приєднатися до її численних учасників. Реєструйтеся і перемагайте!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.