Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Українець став чемпіоном суперхайролерського турніру Omaholic Series

Omaholic Series

У березні на GGпокерок проходить велика серія Omaholic із загальною гарантією 7 000 000$. У численних івентах грають покеристи з різних країн, у тому числі і з України.

Український покер-про із Запоріжжя Камел Мохаммад показує відмінний рівень гри і доказом цього є його чудові результати. 22 березня завершився суперхайролерсьикй турнір в рамках Omaholic Series з бай-іном 10 300$ і гарантією 600 000$.

В хедз-апі Камелу протистояв досвідчений регуляр з Фінляндії: Еліс Пярсінен. Елісу не вдалося обіграти Камела і українець став володарем 218 000$ призових, які на даний момент найбільші в цій серії для Камела.

Читати також: GGпокерок створили команду професіоналів OmahaSquad

На Omaholic Series це не перше потрапляння в призи для Камела. Минулого тижня Мохаммад став раннер-апом аналогічного турніру з бай-іном 10 300$, переможцем турніру за 1 050$, а також посів п'яте місце в івенті за 525$.

Українець добре грає не тільки в онлайні, а і в офлайні. У 2016 році Камел потрапив в ITM в чотирьох турнірах WSOP, в одному з них покерист зупинився на п'ятому місці, хоча мав реальні шанси виграти золотий браслет.

Результати фінального столу Event #53 Omaholic Series

Event #53 Omaholic Series

Omaholic Series на GGпокерок триває і ви можете приєднатися до її численних учасників. Реєструйтеся і перемагайте!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.