Український покерист "BabyShark1kk" потрапив за фіналку Sunday Two Million

З початком Нового Року на Старзах пройшло безліч вигідних турнірів у рамках Winter Series.

Днями завершився неділя Winter Series 55-M Sunday Two Million вартістю 215$ при початковій гарантії 2 000 000$.

Івент показав високу явку за своїми столами, зібравши 10 176 входів (з них ре-ентрі склали 2 986). До фінального столу турніру потрапив покерист з України Андрій "BabyShark1kk" Козленко, який отримав 98 820$ на четвертому місці.

Winter Series 55-M Sunday Two Million

Читати також: ​PokerStars тестують гру з веб-камерами

Тріумфатором івенту став гравець із Великобританії з ніком "NukeTheFish!", який уклав угоду у хедз-апі з іншим британцем "stato_1". За підсумками угоди "NukeTheFish!" заробив за перше місце 226 730$, а "stato_1" отримав як раннер-апу 240 610$.

Російський покерист "Mr.Parovozik" теж зумів потрапити за фінальний стіл турніру і зайняв сьоме місце із виплатою 35 790$.

На 12-му місці опинився популярний росіянин Андрій "ThePateychuk" Патейчук, який заробив 12 960$. Неподалік від нього на 14-му місці із призовими 9 240$ зупинився черговий покерист із Росії "L1ahtehara". Всього в призи потрапило 1 439 гравців з мінімальними призовими в 447$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.