Unibet Poker анонсували серію із загальним призовим фондом 1 000 000€

Нова серія на Юнібет

Unibet Poker анонсували одну з найбільших онлайн-серій в своїй історії. Покер-рум гарантує призовий фонд 1 000 000€, який розіграють як мінімум в 132-х турнірах.

Все івенти будуть проходити в період з 18 вересня по 14 жовтня. У турнірному розкладі представлені турніри для гравців з будь-яким банкролом. У ньому ви знайдете як турніри за 25 центів, так і за 1 100€.

Читати також: Оновлення ігрового клієнта і програми лояльності на Unibet Poker

Амбассадор Unibet Poker Девід Лаплін з нетерпінням чекає цієї серії:

«Це буде або найбільший, або другий за величиною онлайн-призовий фонд, який ми організували», – сказав Лаппін про Головну подію.

Девід не скористався нагодою похвалити Unibet Poker і відзначив його сильні сторони:

  • Здорова екосистема.
  • Щедрі винагороди для гравців.
  • Відмінний софт.

Амбассадор Юнібет Девід Лаплін не тільки успішно представляє свій покер-рум, а ще й успішно в ньому грає. Він виграв список лідерів в трьох з останніх восьми серій, які проводив Unibet, і готовий знову поборотися за титул в кінці цього місяця.

«Я планую знову боротися за лідерство, як і Дара О'Корні і Ян Сімпсон. Це означає, що я буду грати на високому, середньому і низькому рівнях. Я не буду брати участь в турнірах з мікро бай-іном», – сказав Лаппін.

Майбутня серія онлайн-покеру Unibet включає чотири рівні бай-інів: мікро, низький, середній і високий. У турнірах з мікро бай-іном ви можете змагатися всього за 0,25 євро. Турніри низького рівня коштують від 5 до 10 євро, а турніри середнього рівня – від 25 до 50 євро. Турніри з високими ставками коштують від 100 до 1 100 євро.

Серія розпочнеться 18 вересня з шести подій від турніру за 0,25€ до турніру БЛ Холдем за 50€ з гарантованим призовим фондом 15 000€. Як і у випадку з більшістю покерних серій, родзинкою Unibet Online Poker Series є Головна подія з бай-іном 1 100€. Цей дводенний турнір розпочнеться 11 жовтня і гарантує призовий фонд не менше 250 000€.

До Мейн івенту будуть проходити близько 200 сателітів з різними бай-інами. Організатори серії очікують, що гарантію в Мейні переб'ють і 250 000€ це далеко не межа для його призового фонду.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.