В Бразилії планують заборонити гемблерам ставити на статистику

Суддя

Цей жест від футбольного судді найчастіше за гру бачать гравці Чемпіонату Болівії. За статистикою в середньому за гру в Болівійській Прімері рефері роздають по 7 жовтих карток.

А як щодо Бразилії? В цій лізі жовті отримують не так часто, але в травні був скандал з гравцем на ім'я Ніколас Фаріас. Спортсмена дискваліфікували на 720 днів та оштрафували на 16 000$.

Причина: футболіст був у змові з гемблером, який поставив на те, що Ніколас отримає жовту картку. Після цього у відповідний час бразилець навмисно брудно сфолив, а після матчу отримав грошову винагороду за це.

В якому році у футболі з'явились жовті картки?
В якому році у футболі з'явились жовті картки?

На Чемпіонаті Світу 1970 картки вперше застосували на практиці. Після цього цей пункт додали до стандартних футбольних правил.

Бразилія – лідер за кількістю підозрілих матчів в 2022 році: їх цілих 152. Найпростіший спосіб заробити на договірному матчі – в потрібний момент навмисно заробити жовту, червону, або кутовий. Тому що складно довести, що гравець це зробив навмисно, а букмекерські контори приймають на це ставки.

І ось, знайшовся в цій країні герой, який забажав сказати: Досить!

Рікардо Айрес

Рікардо Айрес – федеральний депутат. Молодий чоловік запропонував законопроект, який має на меті заборонити ставити на статистичні дані: жовті та червоні картки, фоли, аути, автоголи і таке інше. Список пропозицій від букмекерів можна продовжувати довго. Там можна поставити навіть на те, хто першим розведе м'яч з половини поля.

З метою зниження кількості договірних матчів пропонується залишити ставки лише на основні результати. Там хоч можна щось довести, якщо умовна Барселона раптом програє 0:1 Колосу з Ковалівки. 

Цікаво, що в Бразилії досі не врегульований ринок гемблінгу. Букмекерські контори продовжують працювати в тіні і не сплачувати податки. Можливо, в майбутньому ситуація зміниться?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (3)
Україна Everlest Еліта
Еліта

Я думаю чудова ідея, в нас треба також вводити такі новації і робити кримінальну відповідальність, вже повністю вбили спорт, це стоються не тільки футболу, раніше на одному подиху дивився футбол, бокс-такі заруби були, а зараз...

1 відповідь

Повністю з вами згоден. Років 6 назад мені розповідали, що бачили, як дівчина Хачериді ставить в конторі на те, що він отримає жовту. що було далі думаю зрозуміли)

Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Цікаве рішення, але не зайде далі ідеї

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.