В Лас-Вегасі стартував WPT Championship 2023. Валентин Шабельник посів 45-те місце в WPT Prime

WPT World Championship 2023

В Лас-Вегасі продовжуються змагання серії WPT World Championship 2023, де днями стартував головний турнір фестивалю з рекордною гарантією у 40 000 000$. Наразі там завершилися два з чотирьох стартових флайти, у які було зроблено 1 339 входів вартістю по 10 400$ кожен. Такий темп поки свідчить про те, що амбітні плани організаторів можуть не виправдатися і турнір не зуміє перебити гарантію.

Тим не менш змагання тривають і за результатами перших двох відбіркових днів до наступного раунду вже вийшло 467 учасників. Серед них є і представники України: Богдан Чорний, Владислав Шовковий та Денис Шафіков. Разом з чіп-лідерами Джеффом Хакімом та Пітером Неффом, а також іншими гравцями, вони продовжать боротьбу за головний приз та титул чемпіона WPT. 

Варто відзначити, що одним із тих кому вдалося пройти далі також став і Гас Хансен, який повернувся у покер заради цього турніру.

Тим часом наближається до свого завершення інший турнір серії - WPT Prime. Деякий час в цьому івенті серед лідерів перебував українець Валентин Шабельник, але йому так і не вдалось вийти на фінальний стіл. Він завершив змагання на 45-му місці з призовою виплатою у 23 800$. В самому ж турнірі залишилось лише шість учасників, які за фінальним столом розіграють головний приз у розмірі 1 386 280$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.