Філ Айві та Гас Хансен перейшли на мікроліміти?

Філ Айві та Гас Хансен пограли в кеш на мікролімітах в рамках WPT Premier Meet-up Game

​Минулої п'ятниці в стінах казино Wynn у Лас-Вегасі декілька десятків гравців спостерігали за грою Філа Айві та Гаса Хансена за кеш-столами 1$/3$ та 2$/5$. Як відомо, дисперсія не жаліє нікого, тому іноді навіть зіркам доводиться починати все спочатку...

Насправді Айві та Хансен «перейшли на мікроліміти» всього на один день, в рамках заходу WPT Premier Meet-up Game. Ми вже розповідали про ці дружні кеш-ігри у новині про повернення «німецького пса» до покеру. Таким чином організатори відомої серії дають можливість шанувальникам зіграти та поспілкуватися із зірками за одним столом.

Гас Хансен під час гри в кеш зі своїми шанувальниками на WPT Meet-up Game

Вже з самого ранку покер-рум на 28 столів був забитий учасниками WPT MUG, а ще десятки гравців знаходилися у списках очікування. Крім гри з Філом та Гасом, покеристи мали можливість позмагатися із Бредом Оуеном, Ітаном Яу та іншими хайролерами.​

Під час гри Гас Хансен відповів на головне питання дня – чи означає його присутність повернення до великого покеру? Як виявилося, 49-річний покерист дуже сумує за часами, коли він був у центрі уваги. Але тепер у нього «інше життя», тому повертатися до гри на постійній основі він найближчим часом планує.

Також Гас прокоментував свої відносини з Філом Айві:​

«Це один з тих хлопців, яких я не часто бачу, адже останнім часом я мало подорожую, маю ще одного сина, а ще була така штука, як COVID. Але він з тих, кого мені дійсно подобається називати своїм покерним другом. Так що завжди радий бачити його тут», – поділився Хансен.

Що стосується результатів WPT Premier Meet-up Game – цей захід завжди був більше не про гроші, а про спілкування та можливість по фану позмагатися зі знаменитостями. Але без призів не обійшлося: один з учасників кеш-гри візьме участь у чемпіонаті світу WPT з бай-іном 10 400$ та гарантією 40 000 000, а ще п'ятеро отримали квитки до WPT Prime Championship за 1 100$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.