Ванесса Селбст з'явиться в епізоді серіалу «Мільярди» («Billions»)

Ванесса Селбст дебютує в ролі актора у серіалі "Мільярди"

Ванесса Селбст – одна з найтитулованіших турнірних гравців у покер за всю історію. Вона є лідером серед жінок із доходів за всю історію, заробивши за свою кар'єру 10,9 мільйона доларів. 39-річна спортсменка все ще випереджає наступну за рейтингом жінку-гравця (Крістен Бікнелл - 7 255 874$) більш ніж на 3,6 мільйона доларів, при тому що пішла з покеру понад п'ять років тому.

А цього тижня Селбст додасть до свого резюме ще одне вражаюче досягнення. У п'ятницю, 22 вересня, Селбст дебютує в ролі акторки, зігравши епізодичну роль у серіалі «Мільярди», авторами якого є Брайан Коппельман, Девідом Левієн та Ендрю Росс Соркін. Цікаво, що перші двоє також брали участь у створенні покерного хіта «Шулера».

Серіал «Мільярди», головними зірками якого є Пол Джаматті та Деміан Льюїс, наразі виходить в ефір із сьомим та останнім сезоном. При цьому це вже не перший випадок, коли в шоу з'являються відомі покеристи. Так член Залу слави покеру Філ Хельмут з'явився в камео в першому епізоді другого сезону серіалу, який називався «Оптимальна гра».

Таким чином Селбст приєднується до довгого списку видатних покерних гравців, які з'являлися в на великих та малих екранах. Крім раніше згаданого Хельмута, в цьому списку Джонні Чен зі своєю сценою у «Шулерах» та Даніель Негреану з коротким камео у «Люди Ікс: Початок: Росомаха».

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Цікаво!!!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.