Від 0 до 4 титулів всього за півроку: Денні Танг підкорює серію Triton

Денні Танг займає друге місце у таблиці лідерів за кількістю титулів Triton

Перед початком 2023 року на рахунку Денні Танга було рівно нуль титулів Triton Poker Series. Тепер же у власника браслета World Series of Poker з Гонконгу їх уже чотири. І цього результату він досяг меньше ніж за півроку.

У вівторок, 8 серпня, Танг здобув свою чергову перемогу підкоривши турнір 60 000$ Triton Poker Super High Roller Series London 2023 року (1 600 000$ призових). А раніше він вже здобув перемоги на етапі у В'єтнамі (турнір з Short Deck за 25 000$) та на Кіпрі (турнір за 50 000 $ та Short Deck Main Event).

Таким чином відтепер Танг ділить з Філом Айві та Микитою Бодяковським друге місце у таблиці лідерів за кількістю титулів Triton, поступаючись лише восьмиразовому чемпіону Джейсону Куну.

«Я не знаю, що сказати, я дійсно не знаю, з чим це пов'язано», - відповів Тан на запитання про свій успіх у 2023 році. «Думаю, я грав приблизно так само, як і раніше. Хоча, можливо, я і додав трохи у своїй грі. Адже граючи з такими суперниками щодня, ти так чи інакше додаватимеш. Але я не сказав би, що мій рівень навичок різко покращився порівняно з тим, що було шість місяців тому».

За даними Hendon Mob на разі на рахунку Танга трохи більше 18,7 мільйонів доларів турнірного доходу, з яких майже 10 мільйонів доларів припадає на його 21 призовий фініш у турнірах Triton.


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.