Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Актуальні коди на Старзах

Бонус ПокерСтарс можна отримати різними способами, але один з найпростіших – Star Code PokerStars. Це спеціальні промо-коди, які можна ввести в клієнті покер-руму чи при внесенні депозиту (залежить від умов акції). Бонус-коди регулярно оновлюються і змінюються умови їх отримання. У цій статті ми зібрали актуальні бонусні коди ПокерСтарс. Список промо-кодів у статті регулярно оновлюється.

STARS600 (100% на депозит)

STARS600 – це 100% бонус на перший депозит. Він доступний всім новим гравцям PokerStars. Введіть бонус код "STARS600" (без лапок) при поповненні рахунку через касу руму, якщо це ваш перший депозит, і отримаєте 100% бонус до 600$. Бонус виплачується частинами по 10$ за кожні 180 зароблених Redemption Points (ви будете отримувати 5 балів за кожен долар згенерованого рейку). У вас є можливість зробити до 3 депозитів за 60 днів, використовуючи один і той же стар-код для отримання бонусу 100% на депозит. Відіграти цей бонус впродовж 4 місяців.

THIRTY (безкоштовні 30$ на гру)

Ви можете отримати безкоштовно 30$ на ПокерСтарс під час внесення першого депозиту, вказавши бонус-код "THIRTY" (без лапок). Сума поповнення при цьому повинна бути не меншою 20$.

Бонусні 30$ на PokerStars нараховуються частинами: по 5$ в день на протязі 6 днів. У перший день – гравцям нараховується 10 квитків на турніри спін-енд-гоу по 0,50$, на 2-й, 3-й і 5-й день –по 5 квитків на Spin and Go за 1$ (в цілому 15 квитків по 1 долару). На 4-й і 6-й дні -– грошові бонуси за 5$ на будь-які ігри (в загальному на 10$).

Детальніше про бонус 30$ на перший депозит від ПокерСтарс​

Стар-коди для PokerStars.es

Згадані вище промо-коди працюють в глобальному клієнті та не підходять для гравців PokerStars.es. В іспано-французькому клієнті руму діють інші акції та бонусні пропозиції. 

Актуальні стар-коди для PokerStars.es:

Бонус на перший депозит в європейському клієнті ПокерСтарс працює за аналогією з 30-доларовим бонусом в глобальному клієнті. Введіть CONSIGUE20 при першому депозиті від 10€ і отримаєте 20€ у подарунок. Перші 5€ гравцям нараховуються миттєво, а решта 15 надходять на рахунок в 3 етапи по 5€ на 7-й, 14-й та 21-й день з дня внесення першого депозиту на PokerStars.es. Усі ці гроші можна використовувати в будь-яких іграх на реальні гроші.

Бонус-коди для інших платформ PokerStars

Подібно до бонусного коду STARS600, 100% бонус на перший депозит видається зі старкодом STARS400 на платформі PokerStars.UK, EE100 на PokerStars.EE і DK100 на PokerStars.DK.

Куди вводити бонус код на PokerStars при депозиті?

Промо-коди THIRTY і STARS600 необхідно вказати при внесенні першого депозиту. Їх, як і інші бонусні коди на депозит, потрібно вписати в графу «Код бонусу» PokerStars (там, де написано "Додатково") в касі покер-руму під час внесення коштів на рахунок.

Промо-код PokerStars 2020

Уважно перевіряйте правильність написання бонусного коду ПокерСтарс. Для того, щоб використовувати будь-які промо-коди, потрібно скачати покер старс на гроші.

Один з найвідоміших покер-румів
PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua

Як і куди вводити Star Code?

Актуальні Star Code, які не залежать від депозиту, потрібно вводити в спеціальне поле розділу «Star-код». Його можна знайти, відкривши вкладку «Сервіс» в лівому меню клієнта.

Star Code на PokerStars 2020

Регулярно перевіряйте електронну пошту, прив'язану до акаунта ПокерСтарс. Багато кодів Star Code пропонується окремим гравцям, і працівники покер-руму повідомляють про це по e-mail, за допомогою SMS чи через поп-ап (спливаюче вікно) клієнтської програми. Якщо за умовами пропозиції промо-код ПокерСтарс не вимагає депозиту, введіть його в спеціальному полі вкладки «Сервіс», як показано на малюнку вище.

У 2015-2016 роках ПокерСтарс роздавали щомісячні бонуси PokerStars Giveaway при введенні спеціальних Star-кодів. Вони користувалися великою популярністю. У 2018-2019-2020 роках цієї акції не було, але користувачі покер-руму не виключають повернення PokerStars Giveaway.​


Поширені запитання Поширені запитання

🎫Чому немає бонусного поля в касі? Що робити?

Якщо поле для бонуса ПокерСтарс відсутнє – це означає, що наразі для вас немає актуальних бонусів. Напишіть в службу підтримки PokerStars, якщо вважаєте цю ситуацію помилковою.

💳Старкод без депозиту: куди вводити?

Бонускод ПокерСтарс без депозиту вводиться не в касі клієнта, а у спеціальному полі розділу «Star Code». Щоб його відкрити, зайдіть у вкладку «Сервіс» («Tools») в лівому меню лобі клієнта.

🎯Чому мені не доступен певний бонус ПокерСтарс?

Не всі бонускоди ПокерСтарс доступні кожному гравцеві покер-руму. Деякі Star Code пропонуються тільки гравцям певної категорії або жителям тієї чи іншої країни. Також стежте за терміном дії старкоду, оскільки по закінченні цього періоду, бонус буде недоступний. Якщо Ви вважаєте, що бонус повинен бути Вам доступний – зверніться в сапорт PokerStars.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Oksana Kumetska Редактор
Редактор
Редакторка Cardmates з 2018 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.