Встановлено новий рекорд найвищої стопки фішок

​До Книги рекордів Гіннеса вже неодноразово потрапляли покеристи, а іноді й цілі покер-руми, а також турніри в цих румах.

І ось ще один представник гральної індустрії вирішив зайняти свою нішу, правда цього разу ним виявилася людина, яка має ще три світові рекорди.

Покерний дилер з Міннесоти Тревіс Стіч встановив світовий рекорд, побудувавши найвищу стопку покерних фішок у світі.

Читати також: GGпокерок потрапили до Книги рекордів Гінеса завдяки МЕ WSOP 2020

Тревісу вдалося побити рекорд 2010 року, коли Макс Махлін склав найбільшу стопку у світі з 240 фішок. Цього разу стопка нового рекордсмена нарахувала 300 фішок.


Візуально може здатися, що побудувати таку споруду з фішок не особливо складно, проте це лише на перший погляд.

Свої навички Тревіс Стіч відточував роками. Ще недавно він встановив світовий рекорд із метання пластикових гральних карт, зумівши запустити в одну мішень 54 карти.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.