Wolfgang Poker став першим покерним відеоблогером, який отримав «Золоту кнопку» від YouTube за мільйон підписників

Wolfgang Poker – перший в історії покерний відеоблогер, який набрав мільйон підписників на YouTube

Wolfgang Poker став першим в історії покерним відеоблогером, якому вдалося набрати мільйон підписників на YouTube. Минулого тижня він похизувався «Золотою кнопкою» на своєму каналі.​

У чому ж його секрет? Цей хлопець далеко не хайролер, йому ближче до серця низькі та середні ліміти. Та великий досвід відеооператора, динамічні «шортси» та знання алгоритмів YouTube дозволили йому досягти своєї мети.

Хто такий Wolfgang Poker?​

Справжнє ім'я зірки покерних відеоблогів – Александр Зейбт. Хлопець народився 25-го липня 1994-го року у Чикаго, штат Іллінойс. Алекс захопився створенням контенту завдяки випадковому відео, де він був одягнений, як Джастін Бібер. Якимось чином ролик завірусився на YouTube, після чого він вирішив розвиватися у цьому напрямку.

Покер з'явився у житті Алекса трохи пізніше – хлопець захопився цією грою після участі у декількох «підвальних» хомках із друзями. У 2002-му році він створив свій YouTube-канал «Wolfgang Poker», але доволі довго залишався непомітним серед інших покерних контентмейкерів.

Все змінилося після появи YouTube Shorts. Александр одразу підхопив тренд на короткі відео та почав стрімко здобувати популярність. Зараз його фірмовий стиль подачі відео копіюють багато гравців не тільки на Ютубі, а й у TikTok та інших соцмережах.


«Мільйон підписників – це нереальний результат»​

Наразі Wolfgang Poker має більше підписників, ніж Даніель Негреану (783 000), Бред Оуен (701 000) та Дуглас Полк (400 000). При цьому він не грає дорогі турніри, а просто демонструє роздачі за кеш-столами в офлайні. Здебільшого, хлопець грає за низькими ставками.

«Останні декілька місяців ми стрімко розвивалися, а нещодавно набрали мільйон підписників – це просто нереальний результат. Я навіть не думав, що ця подорож заведе мене так далеко», – повідомив Зейбт тиждень тому.

Чим далі займатиметься Wolfgang Poker? Схоже, здобуватиме наступний мільйон підписників. Він взяв на роботу відеоредактора та продовжує грати в офлайні декілька разів на тиждень. Алекс каже, що покер-руми та деякі бренди платять йому великі гроші за рекламу – мрії дійсно збуваються.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.