WPT назвали дати проведення WPT World Championship, а WSOP опублікували календар WSOP Europe

WPT World Championship та WSOP Europe

Днями організатори одразу двох головних міжнародних турнірних серії опублікували дати та строки проведення своїх фестивалів: WSOP Europe у Розвадові та WPT World Championship у Лас-Вегасі.

WPT World Championship

Головна подія Світового покерного туру традиційно відбудеться у грудні, а місцем проведення як і завжди стане казино Wynn у Лас-Вегасі. Серія буде тривати 18 днів - з 3 по 20 грудня 2024 року. Це буде вже 22 фестиваль WPT World Championship в історії. Детального розкладу усіх турнірів поки ще не має, але вже відомо, що цього року заплановано дещо скоротити турнірний графік у порівнянні з WPT World Championship 2023. Нагадаємо, що торік було проведено 23 турніри, в які було зроблено понад 32 000 входів, розіграно більше 100 мільйонів доларів призових, а головним переможцем став Ден Сепіол, який виграв 5 282 954$ призових та титул чемпіона WPT World Championship.

WSOP Europe

Європейський фестиваль Світової покерної серії відбудеться трохи раніше - з 18 вересня по 9 жовтня. Як і минулого року за цей період буде розіграно 15 браслетів WSOP та гарантовані 15 мільйонів євро призових. Третина з цих грошей припаде на Main Event. Також в розкладі ще шість турнірів, гарантія в яких складає мінімум 1 мільйон євро.

Нагадаємо, що минулого року переможцем WSOP Europe став двометровий гігант із баскетболу Макс Нойгебауер (+1 500 000€), а сьоме місце тоді посів українець Руслан Волков (+193 000€).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.