WSOP Day 22: вантажник із Вашингтона виграв браслет та 410 359$ призових

Магнус Енденгрен та Джаред Кінгері - перможці WSOP 2024

Ще один день Світової серії покеру у Лас-Вегасі приніс цікаві результати. Вчора було розіграно два браслети, один з яких дістався Джареду Кінгері - звичайному вантажнику з Вашингтона. Джаред здобув перемогу у турнірі Event #44: 2 000$ NLH, в який було зроблено 1 561 вхід. У хедз-апі він переграв іспанця Хав'єра Гомеса та заробив свій перший браслет й 410 359$ призових. 

Але цікаво, що це вже не перший подібний успіх Кінгері у покері. На WSOP 2022 він посів друге місце у турнірі $500 The Housewarming NLHE на 20 080 входів та отримав 433 000$ призових.

"Я не професійний гравець у покер. Я працюю вантажником у Вашингтоні, тому граю в покер нечасто. Той доїзд у 2022 році був моїм першим турніром на WSOP загалом. А сьогодні мені просто вдалося повторити той результат" - прокоментував свій успіх Кінгері.

Також здобутим браслетом відзначився й гравець зі Швеції Магнус Енденгрен. Він переміг у турніру Event #43: 1 500$ Mixed: Pot-Limit Omaha Hi-Lo, в якому Філ Хельмут ледь не здобув свій 18-й браслет WSOP. До речі саме Енденгрен й вибив Філа з турніру, після чого впевнено розібрався ще з двома суперниками, що залишились та заробив свій другий браслет й 196 970$ призових.

Варто відзначити, що Еденгрен познайомився з покером у 2000-х роках й 10 років грав професійно, але згодом перестав.

"Зараз я приїжджаю до Лас-Вегасу заради задоволення і граю лише пару турнірів. Я спеціалізувався на грі в Омаху, знав математику. Зараз нічого не знаю, просто граю та отримую задоволення. У дві карти не граю – нудно. Чотири карти – ось моя пристрасть".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна dusia777 Легенда
Легенда

Всі бігом у вантажники 🤣

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.