Як грають в покер в Африці: серія Lagos Poker Festival

Lagos Poker Festival

Не так й часто в новинах про покер фігурують країни Африки. Може навіть скласти враження, що про покер там взагалі не знають, але це не так. Раніше ми вже писали про турнір у пустелі, а цього разу покерний фестиваль завітав найбільше місто африканського континенту Лагос.

В столиці Нігерії пройшла дводенна серія Lagos Poker Festival (LPF). Структура та характер цієї події були дуже схожі на звичні нам покерні турніри. Був тут й Main Event з бай-іном в 440$, в який гравці зробили 63 входи. В хедз-апі турніру зійшлись представник Китаю Кевін Фан та переможець Lebanese Poker Championship Шеріф Закка. У підсумку переможцем виявився Фан, який отримав 7 450$ призових.

Але окрім стандартної структури мала серія й свої особливості. По-перше, це звісно ж місцевий колорит. А по-друге, цбогорічний LFP походив більше на спортивний турнір, який зібрав цілий пул спонсорів. Подію підтримав найбільший банк Нігерії Providus Bank, також спонсорами стали пивоварні Bature, SushiBBQ Holic та всесвітньо відомий бренд віскі Glenfiddich, саме пляшку цього напою отримав переможець Main Event.

Покер в Африці

Ще однією особливістю Lagos Poker Festival стало те, що для проведення серії організаторам довелось отримати особливий дозвіл від Управління лотерей та азартних ігор штату Лагос (місцевого КРАІЛ). Але тепер, після його отримання організатори очікують, що серія стане щорічною та з кожним новим випуском буде набирати обертів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна Pavlodar Фанат
Фанат

Треба надіслати цей матеріал у нашу Федерацію, щоб вони знали де шукати спонсорів - Швидко гроші та алкашка, думаю не відмовляться від спонсорства ЧУ))) Прямо бачу, як Костя Джок стоїть з прапором "Швидко гроші")))

Відредаговано
0 відповідей
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Так, реально завжди цікавило чи є в них на континенті якійсь місцеві серії...

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.