Репер 21 Savage попався на грі в покер з міченою колодою. Він погодився повернути 250 000$

Репер 21 Savage

Днями у соцмережі Х розгорнувся скандал за участю відомого репера 21 Savage (Шайа Бін Авраам-Джозеф). Все почалось з того, що він став гостем на стримі ютубера Адіна Росса, який запропонував зіграти у покер з високими ставками. 

21 Savage погодився, але грав відверто погано і в якийсь момент програв своєму супернику майже 400 000$. Але після цього неочікувано почав вигравати і не лише відіграв увесь програш, а й вийшов у плюс в 250 000$. Варто відзначити, що перед цим гравці змінили колоду карт. За підказкою своїх глядачів Росс вирішив перевірити карти, якими вони грали другу частину гри. І як виявилось карти були мічені. Після цього репер одразу покинув трансляцію, ніяк не прокоментувавши те, що відбулось.

Лише через кілька днів після цього 21 Savage зробив заяву, у якій сказав що нічого не знав про мічені карти і погодився повернути Россу 250 000$. На що сам Адін заявив, що вірить 21 Savage і що той дійсно не винен і нічого не знав.

Але не дивлячись на це більшість коментаторів у мережі Х залишилась переконаною у тому, що репер знав про підробку і що він сам себе викрив своєю реакцією на стримі та тим, що почав неочікувано добре грати та вигравати у покер.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.