Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Дилер припустився помилки за фіналкою Головної події WSOP Paradise

Помилка дилера за фіналкою Main Event WSOP Paradise: австралієць втратив 10 мільйонів фішок

​Хоча серія WSOP Paradise на Багамах пройшла доволі успішно, без неприємностей не обійшлося. Днями онлайн-ресурс Poker Media Australia повідомив, що під час гри у топ-3 за фіналкою Головної події австралієць Деніел Нілсон втратив 10 мільйонів фішок через помилку дилера.

Читати також: Німецький покерист здивував світ: Станіслав Зегал - новий чемпіон WSOP Paradise

Інцидент стався під час однієї з роздач, де Нілсон програв великий банк з АК проти QK Станіслава Зегала. Дилер помилково підрахував банк: 48 мільйонів фішок замість 38-ми. Через це після роздачі у стеку австралійця залишилося всього 5,2М фішок, а не 15,2М.

Одразу помилку не помітили, але гра проходила під прицілами декількох камер – дилер дійсно некоректно підрахував фішки. На жаль, за словами організаторів, після завершення турніру у таких ситуаціях нічого вдіяти вже не можна.

«Будь-які дії щодо коригування гри повинні бути вжиті, поки гравець залишається за столом. Наскільки мені відомо, жоден офлайн-оператор у світі не присуджує якісь грошові компенсації заднім числом. Ми ретельно вивчаємо це питання», – прокоментував інцидент виконавчий директор WSOP Тай Стюарт.

Нагадаємо, що невдовзі після цієї роздачі Нілсон вилетів на третьому місці. Австралієць, який запам'ятався глядачам своєю майкою «всіх відтінків шаурми» також відреагував на цю ситуацію.

«Я навіть не знаю, що сказати про це лайно, дуже розчарований. Для інших олл-інів підрахунки перевірялися двічі, я гадки не маю, чому вони не зробили це для найбільшого банку за весь турнір. Загалом дилери відмінні, інших помилок у цього дилера я не помітив», – каже Деніел.

Також австралієць був здивований, що за фінальний стіл такої великої події двічі запрошували місцевого багамського дилера, якому бракувало досвіду. Нілсон розповідає, що майже щоразу він оголошував невірний розмір ставок.

Зазначимо, що це далеко не перший випадок із непрофесіоналізмом дилерів на WSOP. Наприклад, Ольга Єрмольчева не раз розповідала про подібні проблеми у своїх влогах зі Світової серії покеру. Навряд чи Деніел Нілсон дочекається компенсації, тому можна лише сподіватися, що організатори вживуть заходів, щоб таке не повторювалося у майбутньому.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.