Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Як завантажити і встановити Guts Poker на ПК

Завантаження і встановлення Guts Poker

​Guts Poker - один з нових покер-румів в мережі iPoker. Покеру кімната почала свою роботу 4 роки тому і ще не встигла набрати тієї популярності, яку має флагманських покер-румів цієї мережі.

Проте, у Guts Poker є свій пласт користувачів, які довіряють цій кімнаті і люблять її. Для тих, хто ще не зареєстрований в Гутс Покер ми підготували покрокову інструкцію скачування і установки покерного клієнта.

Як завантажити і встановити Guts Poker на ПК

Для того, щоб завантажити Guts Poker, вам потрібно відвідати офіційний сайт компанії Guts. Рекомендуємо завантажувати інсталяційний файл по спеціальному посиланню від Cardmates, так як в такому випадку ви убезпечите себе від вірусів і проблем з установкою.

  1. ​Зайдіть на офіційний сайт Guts і перейдіть в розділ покеру.
  2. Натисніть "Download client".Завантаження Guts Poker
  3. Відкрийте файл, який ви завантажили.
  4. Натисніть "Accept and install". Guts Poker 2020
  5. Після завершення встановлення.Guts Poker 2020

Покер-рум Guts Poker встановиться протягом декількох хвилин. У разі успішного встановлення ви зможете зайти в покеру лобі після введення логіна і пароля.


Guts Poker 2020

Примітка: Грати на Guts Poker можна і за допомогою браузерної версії. Для цього на сайті Guts вам просто треба натиснути "Play in browser".

Плюси і мінуси гри на Guts Poker

  • Велика кількість бонусів і акцій.​
  • Швидке виведення коштів.
  • Мережа iPoker входить у топ-10 за розміром трафіку в кеші.

  • Невелика кількість турнірів.
  • Відсутність мобільної версії клієнта

Поширені запитання Поширені запитання

🌍 Чи можна грати на Guts Poker в Росії, Україні, Білорусі?

Так, реєстрація для гравців з цих країн відкрита. У Росії доступ до сайту може блокувати Роскомандзор, в такому випадку потрібно використовувати VPN.

💳 Який мінімальний депозит на Guts Poker

Мінімальний депозит на Guts Poker 10$.

💸 Чи можна грати на Guts Poker безкоштовно?

На жаль, такої можливості немає. Ви не зможете грати на Гутс Покер на умовні фішки, так як вони відсутні в покерній кімнаті.

📧 Чи є російськомовний сапорт? Як зв'язатися з представником покер-руму?

На сайті Guts Poker російськомовна чи україномовна служба підтримки відсутня, але в разі виникнення питань ви можете звернутися в онлайн-чат Cardmates.

💁♂️ Як проходить верифікація на Guts Poker?

Для верифікації потрібно подвердить свою особистість і місце проживання. Для цього служба безпеки Гатс Покер повинна отримати фотографії сторінок вашого паспорту і довідку з банку з пропискою і мокрою печаткою.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.