Поради від Саліби по грі у фріролах Superstorm на 888poker

Поради від Саліби

Millions Superstorm на 888poker – покерний фестиваль в режимі онлайн на 888poker. У його 460-ти турнірах буде розіграно в цілому 8 000 000$. Ключовою подією цієї серії стане турнір Superstorm з гарантією 1 000 000$. У нього можна відібратися за допомогою великої сітки сателітів, починаючи з фріролів.

Амбассадор 888poker Вівіан Саліба поділилася своїми думками про те, що потрібно робити учасникам фріролів для того, щоб збільшити свої шанси на прохід далі в гілці сателітів.

«Всі ми знаємо, що удача в покері завжди вітається, але ми також знаємо, що, перш за все, для того, щоб бути успішним гравцем, дійсно важливо постійно приймати розумні і прибуткові рішення. Деякі з цих рішень можуть включати складні математичні обчислення, але інші дуже прості, наприклад, вибір ігор, в які грати», – розповіла Саліба.

Саліба вважає, що фріроли відносяться до вибору ігор, так як вони є безкоштовними за своєю природою. Це означає, що в гіршому випадку ви нічого не втратите, а в кращому – виграєте грошей, не вкладаючи при цьому своїх коштів.

Читати також: 3 провальних стратегії у фріролах і одна, яка працює

Вівіан згодна з популярним твердженням, що фріроли – кращий спосіб створити або наростити свій банкролл для новачка в покері. З огляду на те, що зараз в лобі 888покер у всю проходять безкоштовні сателіти до Superstorm, дівчина підготувала кілька порад для фрірольщіків:

Тайтовий стиль гри

Для гри у фріролі найкраще вибрати тайтовий стиль. Багато хто з учасників турніру будуть ставитися до нього несерйозно, тому що вхід в нього безкоштовний. Вони будуть робити божевільні ходи і постійно втрачати свої фішки.

Ви можете стати свідком олл-іна мало не в кожній роздачі. Для того, щоб боротися з такою агресією, вам потрібно розширити свій діапазон колла. Також кращою стратегією на думку Саліби є стратегія, в якій потрібно робити великі ставки з хорошою рукою і рідко блефувати зі слабкою рукою.

Не бійтеся програти

Друга порада трохи конфліктує з першим, але все ж. Пам'ятайте, що в безкоштовних турнірах можна виграти приємні призові лише ближче до фіналу.

Погодьтеся кілька центів за 254-е місце особливої ​​ролі в вашому банкролі не зіграють. Але якщо ви зумієте досидіти до фінального столу і заробити там наприклад кілька десятків доларів - це буде відмінним результатом для фріролу.

Тому ви в розумній мірі повинні ризикувати – без цього в покері ніяк. Наявність великого стека на заключних етапах турніру дає велику перевагу для отримання хороших грошей і чинення тиску на ваших опонентів.

Ставтеся до фрірола серйозно

Якщо ви дійсно поставили собі за мету виграти у фріролі - поставтеся до нього з усією серйозністю. Неможливо стати чемпіоном при несерйозному настрої.

Навіть якщо ви не вкладали гроші в турнір, недбала гра поставить під загрозу ваші шанси на досягнення позитивного результату.

Фріролл-турніри в цілому більш м'які, ніж звичайні турніри, і вам обов'язково варто скористатися цією можливістю, виклалися на повну і грати в свою гру на відмінно.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий