Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Американська покеристка пробіжить 250 км у благодійному марафоні


Американські покеристи нерідко беруть участь в благодійних заходах.

Наприклад, легендарний покерист і володар найбільшої кількості золотих браслетів WSOP Філ Хельмут давав благодійні уроки покеру за 17 500$, щоб допомогти постраждалим від пандемії коронавірусу COVID-19.

Але не тільки легенди світового покеру беруть участь в подібних акціях. Американська покеристка Джулі Корнеліус спільно зі своїм чоловіком Даріном Доблером вирішили подолати знаменитий Марафон Пєсков 2021 за 6 днів.

Марафон Пісків (фр. Marathon des Sables) – це забіг на дистанцію 251 кілометр пустелею Сахара на сході Марокко. При цьому учасники марафону несуть всю свою їжу і предмети постачання, такі як спальні мішки, аптечки і захисне спорядження у себе на спині.

Читати також: Благодійний турнір відкрив серію WPT Online

Про свою участь в даному заході Джулі заявила на своїй сторінці в Твіттері:

«Не знаю, через що я так вирішила – наслідки самоізоляції, криза середнього віку або я просто збожеволіла, але ми зважилися на це. Я як раз закінчила грати турнір на PokerStarsNJ і, можливо, через дуже великий втоми, просто взяла і натиснула на кнопку реєстрації в марафоні. Уже вранці я поставила чоловіка перед фактом» – написала Джулі.

Крім цього Джулі зі своїм чоловіком Даріном огранізованої "віртуальний марафон", взяти участь в якому ви зможете за 50$ і віддалено пройти весь шлях марафону від початку до кінця разом з Джулі і Дарина.

Всі отримані кошти в даному заході будуть направлені до фонду Святого Болдріка, який займається дослідженнями, пов'язаними з дитячою онкологією. Що не дивно, оскільки чоловік Джулі більшу частину своєї кар'єри займався дослідженнями дитячої лейкемії та лімфоми. Марафон відбудеться в квітні 2021 року і пара вже найняла собі тренера, щоб підготуватися до забігу.

Що стосується самої Джулі Корнеліус, то за всю свою кар'єру покеру вона заробила 180 580$ в живих івентах. Її найбільшими призовими стали 16 670$ за 4-те місце в турнірі Rio Daily Deepstacks 2014 у Лас-Вегасі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.