Є пропозиція по фріролу CM
Прочитав повідомлення від ege7688 про донат на фрірол CM і виникла пропозиція: як ви дивитесь на те, щоб самим постійно формувати добавку до призового фонду щотижневого фріролу сайту? Я на сайті тиждень, до адмінів відношення не маю. Але настільки подобається аудиторія/сам сайт/мова, що подумав: я готовий вписатись за те, щоб 1% від свого тижневого профіту або гарного заносу вносити до "банки на фрірол". Причому, анонімно, без об'яв. Буде прикольно слідкувати, як росте призовий на ближчу п'ятницю. 1% - це точно не значуща стаття витрат, але гарна мотивашка. За них зможу поборотись сам (ще ні разу не боровся, бо малий статус, але надіюсь
) Відбираємо в китайців/американців - ділимось зі своїми, теж "ок". Нема профіту/заносів - нема взносу. Але коли все норм - чому б не поділитись з друзями/однодумцями? Як вважаєте?
хочеш розорити мене) я з цієї п'ятниці перше місце нікому не віддам, а якщо серйозно то варто створити банку допомоги та підтримки, думаю покеристи не такі вже й бідні люди, тим більше призові не такі вже й погані, що до мене!
найкраща подяка для сайту та комуніті - це привести друга, зарегатись по рефці й робити рейк.
шкода що в самому румі немає такий можливості додавати в призові ще грошей)
краще зробити альтернатівні варіанти участі для активних користувачив форуму.
за $ які будуть формувати додатковий призовий фонд.
Чи ми такі?
Тут взагалі всі катають MTT . Та всі сплачують хоч які бай-ні . Я на справді , теж за те щоб додавати . Наприклад зі статусом фанат 5$ . Зі статусом експерт 10$ . Питання - чи залишиться це фріролом ? По факту так - тому що основнну гарантію забезпечує адміністарція сайту . Як на мене це б додало б жару .
Ну якщо БІ 5 баксів і грає 50 людей, то це вже більше ніж 100 баксів гарантія від КМ)) ну і фріролом це вже точно не назвати.
Думаю, оптимальним варіантом, якщо щось подібне і робити, то добавити ребаї, тобто є бажання і гроші, докупився і граєш ще, немає, то відіграв GG GL і бувайте здорові. Тобто, щоб не було це чимось обов'язковим, адже тоді точно фрірол не буде фріролом.
Я виключно за добровільно/анонімно. І взагалі не знаю, чи можливо це технічно і позицію адміністрації СМ. Просто це наш "ламповий" турнірчик, було б прикольно. Свій до свого по своє. Побачимо по реакції народу
А ребай чим погано?
Тобто ти пропонуєш добавляти до призового фонду умовно 1-10$ анонімно і добровільно, і припустимо таку ймовірність, що вилітаєш наприклад у початковій стадії і все, а у випадку ребаю, ти так же добровільно добавляєш допустимо 2$, но маєш ще один шанс для реабілітації та гри, як на мене, то вибір між цими варіантами очевидний.
А у цьому випадку, що зробив Еґе, то це не на постійній основі, людині випав прекрасний містері і він вирішив зробити такий бонус для колег та друзів, красавчик 👏
ребай це ідеальний варіант, який ще думаю легко реалізується!
Думаю, що і цього не потрібно, але якщо вже щось таке люди хочуть, то ребаї це, на мою думку, оптимальний варіант.
Такий формат як зараз "щось виграв - створив конкурс, додав баунті" мене влаштовує.
Тим більше не всі у плюс грають.
Але ідея добра!
Підтримую
Анонімний донат це круто
Я думаю технічно це зробити не можливо,а кожен сам баунті назначити і потім закинути комусь може спокійно,що у нас уже давненько практикується)
Та краще самому кидати за голову та і все
Або спорити на матчі Ман Сіті Реал))
Коли новий спор?))
Гадаю це гарна думка . Може зробити на постійний основі що той хто перше місце отримує віддає на свій розсуд 5відсотків.
Та нема нічого цікавого,сьогодні зроблю якусь акцію, пізніше
ти як завжди)
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.