За 2023 рік КРАІЛ обмежила доступ до гральних закладів понад 3 000 особам

КРАІЛ та Реєстр особ, яким обмежено доступ до гральних закладів

У 2023 році Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) внесли до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів або участь в азартних іграх, дані про 3 361 особу. Зокрема, відомості щодо 2 620 осіб внесені до Реєстру за ініціативою КРАІЛ, а 741 особи – за заявами, що надійшли від організаторів азартних ігор.

Згідно з даними серд осіб, яким обмежили доступ до гральних закладів більшість це чоловіки – 2 965, в той час як жінкок – 396. Щодо віку осіб, то у категоріях «від 21 до 30 років» та «від 31 до 40 років» до Реєстру внесено 1 939 (58%) та 1 084 (32%) осіб відповідно. 

Варто зазначити, що більшість записів внесено до Реєстру на підставі заяв про самообмеження (тобто особи звернулися самостійно). Найчастіше такі зверненя надходять від осіб (або їх родичів), які намагаються боротися з гральною залежністю або лудоманією. А загалом, відповідно до законодавства, є три способи потрапити до Реєстру: 

  • за заявою про самообмеження;
  • якщо таку заяву подадуть рідні;
  • за рішенням суду. 

Згідно із законодавством для гравців, тимчасові заборона на відвідування гральних закладів може тривати на термін від 6 місяців до 3 років. Після закінчення термінів дія таких обмежень автоматично припиняється.

Реєстр осіб з обмеженим доступом до гральних закладів: статистика та тривалість обмежень

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.