Новини EPT Barcelona: за фінальний стіл мейну ESPT вийшов "найпротивніший покерист"

Етап EPT Barcelona 2023 продовжує залишатися головною подією покеру кінця літа

Етап EPT Barcelona 2023 продовжує залишатися головною покерною подією кінця літа. Днями там відбулось одразу кілька цікавих подій, яким варто приділити більше уваги.

Estrellas Poker Tour Main Event

"Розігрівочний" турнір по 1 100 євро який проходить одночасно з EPT, як завжди, зібрав величезну кількість учасників. Загалом у Estrellas Barcelona Main Event було зроблено 7 398 входів. У ці хвилини боротьбу за перший приз у 676 230€ продовжують шість фіналістів. І серед них є той кого усі називають "найпротивнішим покеристом" у грі. До того ж він ще є чіп-лідером фіналки.

59-річний француз Люсьєн Коен, який повернувся в покер після невеликої перерви (а, може, перерви і не було – просто ніде не доїжджав), став відомий у 2011 році, коли виграв турнір EPT у Довіллі. Але прославився він тоді не перемогою, а своєю галасливою та відверто дратівливою поведінкою за столом. У своїх кривляннях він навіть регулярно використовував інвентар - величезного пластмасового щура з яким приходив на турнір і виробляв з всякі фокуси. Коена тоді передбачувано прозвали "Щуром" і він неодноразово отримував пеналті за "excessive celebration" ("недоречне святкування"), а зазвичай політкоректні PokerStars навіть включили його до рейтингу топ-3 найнеприємніших гравців серії EPT.

EPT Barcelona €100K Super High Roller

Рік тому Кайхан Мокрі мав усі шанси стати чемпіоном EPT Barcelona Main Event. Але тоді успіх вислизнув з його рук. Не дивлячись на впевнене чіп-лідерство перед стартом фіналки, норвежець посів лише 6-е місце, забравши додому 334 480€.

Але в 2023 році Мокрі нарешті отримав шанс відігратись і використав його на всі сто відсотків. Норвезький профі переміг у €100K Super High Roller обігравши у хедз-апі рволодоря фармацевтичної компанії та любителя покеру із Франції Жана-Ноеля Тореля. До титулу чемпіона EPT Barcelona Мокрі також додав грошовий приз у розмірі €750 960.

Загалом у турнір суперхайроллерів зібрав 18 входів. А для Мокрі це перемога стала першою в кар'єрі. Грати він почав грати у 2017 році з кешу у Bobby's Room, але з минулого року сконцентрувався на хайролерських турнірах.

Кайхан Мокрі став чемпіоном EPT Barcelona 2023 €100K Super High Roller

EPT Main Event

Стартував і найголвніший турнір етапу - 5 300€ EPT Main Event. Зігран поки один стартовий флайт в икуми зареєструвалось 792 гравця, а чип-лідером став фін Тоні Каукуа (346 000 фішок). Також в старті Мейну взяли участь і спортсмени з України. В Day 1a прийнили участь одразу 10 наших покерістів, з яких у наступний раунд змагань вийшли пятеро гравців. Найбільший стек серд наших у Ярослава Огульчаньского. У нього 145 000 фішок.

В турнірі поки тривають стартові флайти, а слідкувати за подіями мейну можно буде через трансляції на ютуб-каналі PokerStars.

У Барселоні стартував 5 300€ EPT 2023 Main Event

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.