Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

10 порад для тих, хто перебуває у даунстріку

10 советов для тех, кто находится в даунстрике

У житті звичайної людини буває багато злетів і падінь. Рівно так само, як і в покері - це апсвінги і даунстріки. Якщо у випадку з першим поняттям реакція гравця завжди передбачувана, то в період невдач багато хто починає сильно переживати і навіть думати про завершення кар'єри покериста.

У період даунстріку гравець втрачає впевненість у своїх силах, починає думати, що колишня стратегія просто не працює, і в підсумку ситуація стає все гірше. Однак з цим можна і потрібно боротися, тому є сенс прислухатися до наступних порад.

Не змінюйте своєї стратегії

Якщо на довгій дистанції ваша гра приносила вам дохід, але в якийсь період все поламалося і початок сильно не складатися - в більшості випадків справа зовсім не в стратегії, а в звичайному щастям. До цієї думки гравця повинно підштовхнути саме поняття даунтсріка - це період, в якому ваше математичне відхилення вище норми, тобто ви програєте більше ніж повинні.

Грайте турніри з меншою кількістю учасників

У івентах, де невелике поле гравців, значно знижується дисперсія, в результаті чого під час даунстрік покерист буде програвати менше грошей.

Падаюча лінія EV – це не завжди показник поганої гри


Під час даунстріку ваша лінія EV найімовірніше буде невпинно направлятися вниз, так як вам частіше будуть здавати кулера. Та й у звичайних банках у суперників нерідко буде знаходитися рука сильніше, ніж у звичайний період або в момент апсвінгу.

Не зациклюйтеся на грі в одному румі

Майте кілька аканутів на різних покерних сайтах, а в наш час добротний покер-рум знайти не проблема. Тривалий час не складається на PokerStars? Рушайте грати до іншого руму, де ситуація може кардинально змінитися. А коли знову відновите колишню форму – можете повернутися на звичний майданчик для гри.

Організуйте зустріч із друзями


Проявіть організаторські здібності і рушайте з друзями на природу або в будь-яке місце, де ви зможете добре відпочити і провести час. І поки у вас не з'явиться бажання знову повернутися за покерні столи, і ви не відчуєте знову впевненість в собі, просто відпочивайте і не думайте про гру.

Спробуйте інший формат гри

Багато гравців під час даунтріку радять тимчасово змінити дисципліну і формат гри. Ви не будете фахівцем у нових видах гри, тому будете боротися на нижчих лімітах і зі слабкими суперниками. Основна суть цього методу не полягає у великому виграші - ви просто повинні знову відчути інтерес до покеру.

Не робіть все поодинці


Коли після чергової невдалої сесії ваш настрій дорівнює нулю, а бажання грати в покер ставати все нижче – чудовими ліками стане погляд збоку від успішного гравця, думці якого ви довіряєте. Він допоможе вам вказати на різні помилки і дасть кілька слушних порад. Також не відмовляйтеся від спілкування на форумах та інформаційних покерних сайтах, де завжди можна знайти відповіді на запитання і підтримку від інших покеристів.

Грайте тайтовіше

Якщо ви затайтитесь, ви зможете втратити деякий велью. Але при цьому ви будете заходити в роздачі з сильнішими руками, а значить, рідше станете програвати. А в період даунстріку головне завдання – багато не програти.

Спустіться на ліміт нижче

Тут все дуже просто: нижче ліміт – менше програєте. Як тільки зрозумієте, що невдачі починають вас покидати, повертайтеся на звичний рівень.

Приділяйте більше часу навчанню і теорії

Коли ви починаєте замислюватися про власний рівень гри, то зможете перетворити цей імпульс у можливість розвиватися, а даунстрік стане вашим паливом для вивчення теорії, перегляду водів і ретельнішого аналізу зіграних роздач. У підсумку завдяки не самому вдалому періоду гравець зможе поліпшити свій покер.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.