Абсолютний чемпіон світу з шахів подумує про кар'єру покер-про

В останні роки покерна спільнота дедалі більше наповнюється представниками інших інтелектуальних видів спорту. Серед них є безліч шахістів і навіть професійних гросмейстерів, які пробують себе в новій спортивній дисципліні.

Найяскравішим представником із гросмейстерів-покеристів є норвезький гравець Магнус Карлсен. Наприкінці 2000-х норвежець зійшов на вершину шахового олімпу і став наймолодшим гросмейстером, що очолив рейтинг ФІДЕ (Міжнародна шахова федерація).

З майстерністю молодого шахіста важко посперечатися. Його вважають універсальним гравцем і називають "шаховою машиною". Він добре відчуває психологію суперника і виграє у найкращих гросмейстерів ті позиції, де зазвичай варто погодитись на нічию. Деякі гравці кажуть, що Магнус має просто залізну нервову систему, що дозволяє майстерно контролювати власні емоції.

Читати також: Шахіст виграв черговий великий турнір на GGпокерок

Такий набір професійних якостей просто ідеально підходить успішному покеристу. Карлсен у свою чергу не на жарт зацікавився покером. У 2020 році Магнус навіть став амбасадором європейського покер-руму Unibet Poker. Вже тоді пішли чутки про те, що гросмейстер подумує про покерну кар'єру.

Нещодавні події додали дедалі більше аргументів цим чуткам. Справа в тому, що Магнус відмовився захищати свій титул Чемпіона світу з шахів у 2023 році.

Свою відмову Магнус прокоментував тим, що в нього "зник інтерес". У гравця вже давно склалися натягнуті стосунки з ФІДЕ, проте відмовляється Карлсен з іншої причини. Гросмейстер уже п'ять років поспіль завойовував звання найкращого шахіста у світі і вже дуже скоро Магнусу потрібно буде захищати титул, граючи проти торішнього опонента.

Швидше за все, гравець хоче піти на піку кар'єри, так і залишившись непереможеним. При цьому його все частіше помічають у дорогих турнірах великих живих серій. Цього року Магнус навіть зіграв у WSOP ME. Також він брав участь у дорогих кеш-іграх, сидячи за одним столом з Філом Айві.

Сам шахіст раніше говорив, що хоче "зосередитися на чомусь іншому". Враховуючи його інтерес до покеру, можна говорити, що під "чимось іншим" Магнус мав на увазі саме його. Можливо найближчим часом нам слід очікувати перших великих заносів від молодого гросмейстера. Що стосується шахів, то Карлсен говорив, що він ще може повернутися до гри у майбутніх чемпіонатах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.