Алекс Фоксен виграв турнір хайролерів за 25 000$ на Lodge Championship

​Популярний американський покерист Алекс Фоксен не втрачає можливості зайвий раз зіграти у дорогому живому хайролерському івенті. На початку цього року йому вже вдавалося потрапляти у призи дорогих турнірах. Чого лише варта його перемога на PokerGO Cup #6 вартістю в 26 000$, де гравець заробив 317 040$.

Цього разу йому в очі впав покерний фестиваль Lodge Championship Series. Серія проходить у покерній кімнаті The Lodge, яку кілька років тому відкрив один з найкращих хедз-ап гравців світу Дуглас Полк. Фоксен в свою чергу вирішив завітати на івент хайролерів вартістю в 25 000$.

2023 Lodge Championship Series 25 000$ No-Limit Hold’em High Roller​

Приїхати у Х'юстон та зіграти у цьому недешевому турнірі зуміло лише 20 гравців. Саме через це остаточний призовий фонд івенту становить 480 000$. До призової зони потрапило лише троє покеристів, проте, як ви вже здогадались, наймайстернішим у цій грі виявився саме Алекс Фоксен, який отримав за перше місце 235 000$ призових.

У хедз-апі він зіштовхнувся з покеристом зі США Біном Венгом, який заробив у якості ранер-апа 145 000$. Фінальна роздача завершилась префлоп олл-іном, де у Фоксена були різномасні король-дама (K♥-Q♦), а у Венга різномасні туз-п'ять (A♣-5♠). Дилер роздав наступні карти: J♥-9♥-4♠-9♣-Q♣. Рівер з хрестовою дамою зробив Фоксена переможцем турніру.

Останнім гравцем, який потрапив до призової зони цього івенту, виявився вищезгаданий власник покер-руму The Lodge Дуглас Полк, який програв зі стріт-дро проти кишенькових тузів Біна Венга та отримав на третьому місці рівно 100 000$. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.