Андрій Держипільський виграв престижний турнір GGPoker World Festival

GGPoker World Festival

Нещодавно Cardmates писали про успіх Андрія Держипільського на Bounty Hunter Series. Нагадую, українцю вдалось зайняти третє місце в Мейн Івенті та отримати за це 111 000$ призових.

Пройшло декілька днів і ось... нове досягнення Андрія! Держипільський став чемпіоном івенту Tuesday Classic HR з призовим фондом 500 000$. За перше місце український гравець отримав 85 400$.Tuesday Classic

У хедз-апі Андрію протистояв Ніколас Маймон із Канади. Цікаво, що канадець зробив 3 повторних входи, але зупинився за крок від перемоги. Решті учасників фінального столу вистачило одного входу для досягнення результату.

Читати також: Чергові оновлення на GGPoker: ставки Last Longer та багато іншого

​Також варто відзначити ще одного відомого покериста: Патріка Леонарда. Хоч Патрік і з Великобританії, але грав під прапором Бразилії. Мабуть, поїхав помилуватися сонячними пляжами та поєднав приємне з корисним: виграв 48 000$ за третє місце в івенті.

GGPoker Wotld Festival нещодавно розпочався, всі пам'ятають про його рекордну гарантію? 200 000 000$ буде розіграно у всіх івентах. Навіть, якщо ви не хайролер, можна скористатися багатьма сателітами, які проходять до кожного турніру.

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.