Самюель Вусден виграв івент Sunday Super High Roller на GGPoker

​На GGPoker продовжується нескінченний фестиваль масштабних покерних серій, в рамках яких проходить достатньо дорогих івентів, участь у яких собі можуть дозволити далеко не всі покеристи. 

Серед них варто виділити турнір Sunday Super High Roller вартістю в 25 500$, який має гарантовані призові у розмірі 500 000$. Цей івент зазвичай збирає доволі невисоку кількість входів. Проте, майже щоразу зібраної поляни вистачало для того, щоб перебити заявлений призовий фонд. 

Крайній івент, який вже пройшов у рамках GGPoker World Festival не став винятком. Цього разу позмагатись за найбільш ласий шмат призових захотіло 28 гравців. Така явка хайролерів допомогла сформувати загальні призові в 700 000$.

​Читати також: Самюель "€urop€an" Вусден виграв дорогий турнір SCOOP

Стати безумовним переможцем цього турніру вдалося популярному покеристу з Фінляндії Самюелю Вусдену. В минулому івенті Sunday Super High Roller Самюель зумів стати ранер-апом та заробити 202 820$. Цього разу, вже у якості переможця, Вусден заробив 256 040$. 

На другому місці опинився популярний покерист в країнах колишнього соцтабору, відомий хайролер Віктор Малиновський, який заробив за позицію ранер-апа 192 000$ призових. Третє місце з 143 980$ призовими посів популярний фінський покерист Ееліс Парссінен. 

З огляду на загальну кількість входів, призових місць у цьому турнірі було виділено всього чотири. Останнім серед призерів виявився гравець із Індонезії Дінг Бяо з виплатою в 107 970$ призових. Бабл-боєм турніру став бразильський покерист Педро Гараньяні.

Найсучасніша покерна мережа з найвищим трафіком
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.