BestPoker може перейти в мережу PartyPoker вже найближчим часом


Останнім часом в топових світових покер-румах відбуваються великі зміни. Якщо не говорити про масове звільнення відомих амбасадорів зі своїх покер-румів, то увагу варто також на переході деяких покер-румів в інші мережі.

Таким чином, популярний покер-рум BestPoker, який є найпопулярнішою покерною кімнатою в мережі iPoker дуже скоро може перейти в мережу PartyPoker.

Така інформація з'явилася після публікації на сайті прибалтійської компанії Enlabs (в її входить BestPoker), в якій було оприлюднено заяву незалежного конкурсного комітету Enlabs щодо публічної пропозиції Entain (PartyPoker).

Згідно із заявою, Entain запропонували Enlabs викупити 42,2% їх акцій за 250 000 000£, до того ж вони ще заплатять 15% від середньої ринкової вартості компанії.

У цій же заяві сказано, що представники Enlabs зобов'язалися прийняти цю пропозицію. Уже в першому кварталі цього року має відбутися відповідна угода.

Після злиття компаній покер-руми BestPoker і Optibet Poker найімовірніше почнуть працювати в мережі ПатіПокер. Перехід повинен відбутися досить швидко, враховуючи той факт, що БестПокер лише зовсім недавно перейшов в iPoker.

Подібний хід з боку Entain (колишній GVC Holdings) цілком вписується в їх загальну стратегію компанії, згідно з якою вони повинні піти з сірих ринків до 2023 року.

Відзначається, що злиття з Enlabs допоможе ПатіПокер вийти на легальні гральні ринки Східної Європи й країнах Скандинавії. Цілком можливо, що це також допоможе частково вийти на ринок пострадянських країн, оскільки той же легальний російський варіант PartyPoker Sochi поки не користується успіхом.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.