Оновлено
22.09.2023

Чарлі Каррел (Charlie Carrel)

Чарлі Каррел
Чарлі Каррел (30 років)
Великобританія
Чоловіча
07.11.1993
понад 9 500 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 601 853$ або 1 321 000£ (1-ше місце в турнірі суперхайролерів за 50 000£ на серії Triton Poker London в 2019-му)
Головні досягнення:
3-тє місце в England All Time Money List (станом на 2020 рік), 4 титули EPT, титул WPT, чемпіон Головної події GUKPT London Grand Final 2014, титули WCOOP та SCOOP
Можна знайти за ніком:
PokerStars: Epiphany77

Британський професійний гравець в покер Чарлі "Epiphany77" Каррел народився 7 листопада 1993 в місті Сент-Брелад, Джерсі (Нормандські острови). Коли хлопчикові було 7 років, його сім'я переїхала в Лондон, і це його поточне місце проживання.  Будучи розумною дитиною, Чарлі cтав жертвою цькування з боку однолітків протягом значної частини своїх шкільних років.

У підлітковому віці у Чарлі були різні захоплення: хлопчик зазвичай фокусував свою увагу на якійсь діяльності, поки йому не ставало нудно, а потім все кидав, але ... йому ніколи не набридала одна річ – гра в покер.

Успіхи в онлайн-покері

Історія Каррела в покері схожа з історіями більшості професійних гравців – все почалося з домашніх ігор з друзями. Потім Чарлі вніс невеликий депозит (приблизно 15 доларів) на PokerStars і зумів виграти 40 доларів у своєму першому онлайн-турнірі. Це був перший і останній раз, коли він зробив депозит, щоб грати в покер. Саме так перші успіхи переріс у справжню пристрасть, якій Чарлі присвятив весь свій час і сили.

Незабаром після цього Каррел перетворив свій 40-доларовий банкрол у 1 300$, а потім збільшив його до астрономічної для новачка суми. Все це не можна порівняти з виграшем у лотерею, тому що гра в покер вимагає часу і старанної роботи над своїми навичками, особливо в онлайні, оскільки в Інтернеті вона розвивається семимильними кроками. Щоб залишатися в топі, Чарлі провів багато годин, вивчаючи нові програми, вдосконалюючись і підвищуючи свій рівень гри. За словами гравця, покер зруйнував його соціальне життя, і він втратив зв'язок з більш ніж 90% своїх друзів, але хлопець знав, що це «хобі» стане одним з найважливіших челленджів у його житті. Так все і сталося, і жертва покериста не була марною!

У віці 19-ти років, вже показуючи гарні результати, Каррелл вирішив повернутися до Джерсі, пожити у своєї бабусі і продовжити грати в покер, а виїхати тільки тоді, коли розбагатіє. Хлопець мав намір перетворити 2 500$ в 100 000$, і йому не треба було багато часу, щоб досягти мети і навіть «перевиконати» намічений план, оскільки трохи згодом він виграв 201 711$ у турнірі Sunday Million на PokerStars.

Гра в офлайні

З 2014 року Каррел бере участь в живих івентах. Заробивши кілька шестизначних сум, 21-річний гравець затягнув турнір хайролерів з бай-іном: 25 500€ на EPT Grand Final 2015 Монте-Карло і збагатився на 1 114 000€.

Ще один 7-значний виграш був зафіксований у серпні 2019 року, коли Чарлі виграв турнір Super High Roller вартістю 50 000£ на серії Triton Poker SHR, яка проходила в Лондоні. Тоді його виплата за 1-ше місце склала 1 321 000£ або 1 601 850$, і це найкращий результат Каррела в офлайні на даний момент.

В цілому, Чарлі Каррелл заробив більше 9,5 мільйонів доларів у живих покерних турнірах, що робить його третім найуспішнішим британським покеристом після Стівена Чідвіка і Сема Трікетта. Хлопець також займає 98-ме місце в рейтингу All Time Money List.

Зараз Чарлі грає у покер набагато рідше і в основному працює над розвитком свого покерного ресурсу Epiphany77.

Чарли Каррел биография

Цікаві факти про Чарлі Карелла:

 • Став мільйонером у віці 21 року.​
 • Каррел займався продажем наркотиків і навіть сам вживав наркотичні речовини (ДМТ, гриби, ЛСД та інше), а також вів аморальний спосіб життя.
 • Хлопця пограбували під час його першого стріму. Каррел скористався програмою TeamViewer для проведення прямого ефіру, і під час перерви, якийсь Kiree підключився до комп'ютера Чарлі і перевів на свій рахунок 1 000$ з аккаунта гравця. Цікавим є той факт, що злодій спочатку ввів 10 000$, але мабуть вирішив не нахабніти і прибрав один нулик.
 • У січні 2017 року, хлопець виграв 1 200 000$ у Головній події SCOOP.
 • Протягом довгого часу Чарлі практикував поліаморію, тобто зустрічався з декількома людьми одночасно. Однак, зустрівши "любов всього свого життя", хлопець розпрощався зі старою звичкою. Ім'я супутниці Каррела – Ханна, і у неї дисоціативний розлад особистості, всередині дівчини "живе" сім осіб, але цей факт анітрохи не налякав Чарлі, навпаки, він вважав це неймовірно цікавим.
 • Практично у кожного покериста є свій кумир, і Чарлі – не виняток. У хлопця їх кілька: Даніель Неграну, Тоні Джі і Том Дван.
 • Мета гравця – допомогти іншим досягти такого ж успіху, як і він.
 • Каррел - підприємець і філантроп. У 2018 році він створив благодійну організацію під назвою «Abundance», яка займається допомогою бідним людям, особливо бездомним.
 • У його профілі на LinkedIn зазначено, що з квітня 2019 Чарлі є засновником, генеральним директором і одноосібним інвестором стартапу в соцмережах в компанії Rising Minds.
 • Заснував свій покерний онлайн-ресурс під назвою Epiphany77, де він навчає грі в покер на мікро- і низьких лімітах. Також, Каррел створив майстер-клас з покеру, завдання якого – сприяти просуванню по лімітам 2NL, 5NL, 10NL і 25NL.
 • Окрім покеру, Чарлі також цікавиться медитацією, саморозвитком (фізичним, розумовим, духовним) і благодійністю.

Чарлі Каррел в соціальних мережах: