Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Домінік Ніцше (Dominik Nitsche)

Домінік Ніцше
Домінік Ніцше (33 роки)
Німеччина
Чоловіча
01.08.1990
понад 18 640 000$
Призові в офлайні
понад 5 550 000$
Призові в онлайні
Кращий результат:
4 064 026$ або 3 487 463€ (1-е місце в турнірі High Roller for One Drop за 111 111€ на WSOPE в Чехії)
Головні досягнення:
топ-50 кращих гравців в покер, 4-й в Germany All Time Money List (станом на 2019 рік), 4 браслети WSOP, 3 трофеї EPT, чемпіон WPT Main Event
Можна знайти за ніком:
PokerStars: Bounatirou
Full Tilt: JustLuck1337
888poker: 888Dominik
DOMinator

Домінік Ніцше – молодий і перспективний покерист родом з Німеччини. Його батьки любили карткові ігри, тому він уже з дитинства знав правила більшості таких ігор. Покер він відкрив для себе ще в школі після того, як побачив рекламу покерного онлайн-сайту.

Як і багато інших професіоналів, Домінік почав свою кар'єру в онлайні на Full Tilt Poker і PokerStars. Спочатку його результати були не настільки яскравими, але наполеглива праця зробила свою справу і до шкільного випускного він побудував досить великий банкрол. У 2009 році він зайняв 2-е місце в турнірі з безлімітному холдем на серії FTOPS і отримав 63 000$. В цілому в онлайн-турнірах він виграв в цілому понад 4 млн доларів.

У 2009-му Ніцше взяв участь в своєму першому живому турнірі на Головній події Latin American Poker Tour II і відразу ж переміг, отримавши титул молодого чемпіона LAPT. Його призові склали 381 000$. Після такого досягнення він вирішив відкласти вступ до університету, з головою занурившись в покер. І не дарма, адже успіхи Домініка йшли тільки в гору і зараз на його рахунку вже 4 браслета WSOP і безліч перемог в різних турнірах.

За словами Домініка, він витрачає 70% часу на навчання і стверджує, що покер – це весела гра. Він любить змагання, браслети, трофеї і каже, що йому досі є чому повчитися. Крім того, Ніцше багато подорожує по турнірах і заводить нові знайомства, а це ще одна причина його любові до покеру.

Фото Домініка Ніцше

Цікаві факти:

Домінік Ніцше народився в Міндені, Німеччина.

Він є наймолодшим професіоналом, який отримав 4 браслета WSOP в такому юному віці.

Наразі Домінік живе в Единбурзі, Шотландія. Причиною переїзду стали високі податки в Німеччині. За словами Ніцше, він не був готовий віддавати половину свого заробітку державі.

У 2015 році Домінік став член команди 888poker.

Домінік Ніцше в соціальних мережах: