Домінік Ніцше став переможцем Russian Poker Championship за 165$

EAPT Online

Цього року EAPT проходить в онлайні на PartyPoker із загальною гарантією: 135 000$. Одним з ключових турнірів серії став Russian Poker Championship. Для того, щоб потрапити у фінал, потрібно було пройти один з трьох вхідних днів.

Бай-ін в подію був демократичним: 165$, а призовий фонд 43 000$. Три вхідних дня зібрали 292 реєстрації і лише 56 з них потрапили до фіналу.

Само собою в російському покерному чемпіонаті була маса російськомовних покеристів. Незважаючи на це, чемпіоном став німецький хайролер Домінік Ніцше.

Домінік Ніцше 2020

Для нас залишається загадкою, навіщо хайролеру знадобився турнір за 165$. За всю свою кар'єру Домінік виграв понад 18 500 000$ в живих турнірах і понад 5 500 000$ в онлайні.

За фінальним днем ​​було цікаво спостерігати, так як в ньому брало участь багато знайомих облич. Незадовго до призів закінчили гру Михайло Сьомін і Гліб Ковтунов. 44-е і 43-е місце не дозволили їм забрати призові в цьому турнірі.

У зоні ITM опинилися 40 кращих покеристів. У України також були свої представники в цьому івенті і з них кращий результат показали Ольга Єрмольчева (13-е місце і 582$) і фіналіст ME WSOP 2018 Артем Металіді (шосте місце і 1 708$).

Читати також: На PartyPoker пройде WPT World Championship

Після того як Металіді завершив свій виступ в турнірі, в топ-5 залишилися четверо росіян і Домінік Ніцше. Відзначимо відмінний результат Дар'ї Крашеннікової, яка зайняла четверте місце і забрала виплату 3 219$.

Останнім, у кого був шанс не дати перемогти Ніцше, був Георгій Схулухія. Але і йому не вдалося це зробити, так як Ніцше показав добротний покер і довів справу до переможного кінця. За перше місце Домінік отримав 8 716$ і ці призові для нього є досить скромними.

Результати Russian Poker Championship

Russian Poker Championship

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий