Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Ерік Болдуін (Eric Baldwin)

Ерік Болдуін
Ерік Болдуін (40 років)
CША
Чоловіча
20.01.1984
понад 6 500 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 034 715$ (2-е місце в NLH Championship Event за 25 000$ на WPT в 2010 році)
Головні досягнення:
2 браслети WSOP, титул гравця року за версією CardPlayer (в 2009 році)
Можна знайти за ніком:
basebaldy
basebaldy31

Ерік Болдуін – цікава і різнобічна особистість. Він успішний покерний гравець, колишній професійний бейсболіст, до того ж має диплом психолога.

Ерік зацікавився покером ще під час навчання в коледжі. Паралельно з навчанням, Болдуін грав в бейсбол і показував відмінні результати в цьому виді спорту. У 2005 році його бейсбольна команда навіть виграла Чемпіонат 3-го дивізіону.

В останній рік навчання в коледжі Болдуін почав присвячувати покеру багато часу. Його старанна робота приносила свої плоди, і вже в 2006-му йому вдалося зайняти 3-е місце в турнірі з бай-іном 5 000$ на Canadian Poker Championship. Цей успіх приніс гравцеві 57 528$, і, можливо, після цього він вирішив будувати кар'єру покериста, а не психолога.

Можна сказати, що Ерік прийняв правильне рішення, зробивши покер своїм основним джерелом доходу. З тих пір покерист активно бере участь в різних івентах і радує своїх шанувальників хорошими досягненнями.

У 2009 році він став чемпіоном турніру за 1 500$ на WSOP і заробив 521 991$ за 1-е місце. Крім того, це був його перший браслет WSOP. Успіхи Болдуіна не залишилися непоміченими і в 2009 році він отримав звання «Гравець року» за версією CardPlayer.

На цьому покерист вирішив не зупинятися і пізніше завоював ще один золотий браслет. Його тріумф відбувся в турнірі No Limit Hold'em з бай-іном 1 500$ на WSOP 2018. Також з досягнень Еріка варто згадати 2-е місце в NLH турнірі за 25 000$ на WPT в 2010 році, де він збагатився на 1 034 715$.

За всю свою кар'єру Ерік Болдуін заробив понад 6,5 мільйонів доларів в живих турнірах.

Ерік Болдуін

Цікаві факти про Еріка Болдуіна:

  • Ерік навчався в Університеті Вісконсін-Уайтуотер на факультеті психології.
  • Болдуін був гравцем бейсбольної команди UW-Whitewater, яка називалася "Warhawks".
  • Оскільки покерист був успішним бейсболістом, його нікнейми "basebaldy" і "basebaldy31" беруть початок з його спортивного минулого.
  • Улюбленими іграми Еріка Болдуіна вважаються ігри з безлімітного Холдему.
  • Покерист був членом команди Ultimate Bet.
  • Батько Еріка завжди підтримував свого сина і був присутній з ним практично на кожному фінальному столі на WSOP. Але, на жаль, за життя Болдуін старший не встиг на власні очі побачити тріумф свого сина. У зв'язку з цим, Ерік присвятив свою другу перемогу на WSOP своєму батькові.
  • Як і у багатьох інших гравців в покер, у Еріка є свій "ритуал": перед грою він кладе в праву кишеню монету в 50 центів.
  • Болдуін одружений і виховує 2-х дітей.

Ерік Болдуін в соціальних мережах:

Ерік Болдуін в Twitter (@basebaldy).