Оновлено
22.09.2023

Джонатан Літл (Jonathan Little)

Джонатан Літл
Джонатан Літл (39 років)
США
Чоловіча
22.12.1984
понад 7 050 000$
Призові в офлайні
понад 1 120 000$
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 120 310$ (1 місце в NLH Championship вартістю 10 000$ на World Poker Finals у 2008 році в Машантукеті)
Головні досягнення:
браслет WSOP Europe, трофей EPT, автор понад 10 покерних книг
Можна знайти за ніком:
PokerStars: Jcardshark
Full Tilt: KagM7F7
FieryJustice
JonLittle

Джонатан Літл – успішний професійний гравець з Флориди, котрий, як і багато інших покеристів, познайомився з грою під час навчання в університеті. Він досить швидко захопився покером, читав різну покерну літературу, і за рік зумів сформувати банкролл розміром до 35 000$. Щоб стати професійним покеристом, Літл вирішив покинути університет та роботу в аеропорту, де він займався заправкою літаків.        

Спочатку хлопець грав виключно в онлайні, використовуючи такі нікнейми, як "FieryJustice", "Jcardshark", й "JonLittle", і незабаром став одним з кращих SnG-гравців. Коли йому виповнився 21 рік, Джонатан узявся до живих подій. Перший великий івент покерист зіграв у березні 2006-го на серії Party Poker Million WPT, яка проходила на кораблі. Вхід у турнір вартістю 10 500$ він виграв у сателіті за 1 000$. Призові Літла за 96-е місце склали 16 000$. Тоді гравець взяв із собою батьків та молодшого брата Гаретта. Джонатан і досі згадує з теплом свій перший виступ у живих турнірах.

Уже через рік покерист продемонстрував відмінні результати в офлайні, отримавши гарний прибуток. Так, в турнірі по безлімітному холдему вартістю 10 000$ на Mirage Poker Showdown у 2007-му він зайняв 1-е місце і виграв 1 066 295$ призових. Того ж року хлопець збільшив свій капітал на 738 821$. Цю суму Джонатан отримав за 2-е місце в NLH-турнірі вартістю 10 300$ на серії North American Poker Championships. У 2008-му Літл знову виграв семизначну суму – 1 120 310$ за перемогу в турнірі NLH з бай-іном 10 000$ на Championship Event World Poker Finals у Машантукеті (Коннектикут, США).

Сьогодні Джонатан з радістю ділиться порадами успішної гри, публікує навчальні матеріали, а також виступає тренером на власному навчальному сайті.

Джонатан Літл

Цікаві факти про Джонатана Літла:

  • Джонатан Літл народився у місті Пенсакола (штат Флорида). У 12 років він захопився грою «Magic: The Gathering» і незабаром почав брати участь у численних турнірах на південному сході США. Літл зайняв 9-е місце в рейтингу кращих гравців у форматі «Vintage» гри «Magic: The Gathering».
  • Джонатан навчався в Університеті Західної Флориди за спеціальністю «Інженерія і психологія управління».
  • Він розробив хороші навчальні матеріали щодо гри в покер і був тренером на SNGIcons.com. Пізніше Літл створив свій власний навчальний сайт FloatTheTurn.com. Зараз покерист тренує і публікує навчальні матеріали на ресурсі PokerCoaching.com.
  • Джонатан Літл – автор покерних книг "Як досягти успіху в безлімітному холдемі" ("Excelling At No-Limit Hold'em"), "Секрети професійного турнірного покеру" ("Secrets of Professional Tournament Poker"), "Стратегії перемог в недорогих кеш-іграх" ("Strategies for Beating Small Stakes Poker Cash Games "), "Стратегії перемог в недорогих турнірах" ("Strategies for Beating Small Stakes Poker Tournaments"), "Блеф: як раціонально використовувати агресію для збільшення прибутку від покеру" ("Bluffs: How to Intelligently Apply Aggression to Increase Your Profits from Poker") та багато інших навчальних матеріалів. Остання книга Літла вийшла у травні 2018-го й називається "Робочий зошит з покеру: Том 1: 15 інтерактивних роздач від PokerCoaching.com" ("The Poker Workbook: Volume 1: 15 Interactive Hand Quizzes From PokerCoaching.com").
  • Він одружений з Емі Бродер, яка працює адвокатом у Брукліні. У пари є син Джеймс.

Джонатан Літл в соціальних мережах: