Оновлено
22.09.2023

Джеймі Степлс (Jaime Staples)

Джеймі Степлс
Джеймі Степлс (33 роки)
Канада
Чоловіча
27.05.1991
понад 135 600$
Призові в офлайні
понад 1 220 500$
Призові в онлайні
Кращий результат:
35 270$ за 5 місце в KO Series #03-HR на PartyPoker
Головні досягнення:
один з найпопулярніших покерних стримеров, трофей PokerStars Championship, трофей Run It Up Reno
Можна знайти за ніком:
PokerStars: jaimestaples
PartyPoker: jaimestaples
Full Tilt: jaimestaples
888poker: jstaples1
jstaples1

Джеймі Степлс – молодий і перспективний покерист, що відомий не лише своїми результатами у грі, а й онлайн-стрімами. На створення стрімів Степлс надихнули трансляції іншого відомого гравця – Джейсона Сомервілля.

Стріми Джеймі стали його квитком для входження в команду PokerStars як "друга ПокерСтарс", а пізніше у якості Team Pro Online. За словами гравця, підписання контракту з покер-румом було для нього найбільш пам'ятною подією у покері.

"Jaimestaples" захопився покером у 18 років і спочатку грав на умовні фішки. Незабаром він настільки поринув у своє захоплення, що почав активно вивчати стратегію і всілякі тонкощі гри. З тих пір він залишився відданим покеру.

У Степлса є свій особливий ритуал: до початку сесії він медитує, щоб зберегти гарний настрій. Судячи з його заробітків, медитація дійсно працює. В живих івентах його найбільшим виграшем стали 22 735€ або 26 798$, які він заробив вигравши турнір Pot Limit Omaha-Turbo за 550€ на PokerStars Championship в Барселоні в 2017 році. Окрім піки ПокерСтарс у Джеймі також є трофей серії "Run it up Reno", виграний у 2018 році.

Що стосується успіхів в онлайні, то сума його призових перевищує 1 000 000$. Найбільше гравець збагатився на PokerStars, заробивши там понад 800 000$.

Фото Джеймі Степлса

У лютому 2019-го Степлс покинув команду ПокерСтарс, а місяць потому він став амбасадором PartyPoker.

Джеймі Степлс давно виробив свою стратегію до успіху і знає, що моменти втоми і відсутність сну загрожує великими помилками. Він дотримується своїх правил та поділився, що для нього покер – це заняття, яке робить його щасливим.

Цікаві факти про Джеймі Степлса:

  • Джеймі Степлс навчався в Летбріджському університеті в Канаді.​
  • До покеру він захоплювався гольфом і планував побудувати кар'єру професійного гольфіста.
  • Степлс записує відеоблоги про своє життя і викладає їх на окремому YouTube-каналі під назвою "PokerStaples".
  • У березні 2017 року Джеймі і його брат Метью уклали парі з Біллом Перкінсом на 150 000$, за умовами якого за рік покерист мав скинути, а Метью – набрати стільки кілограм, щоб в результаті брати зрівнялися у вазі. 25 березня 2018 року хлопці виграли парі. За рік Степлс схуд на 116,7 фунтів або на 53 кг і в останній день парі на вагах він показав 188,3 фунта (85,4 кг). Рівно стільки ж став важити його брат, який за рік набрав 53,3 фунти або 24 кг.

Виграш парі Степлсів

Джеймі Степлс у соціальних мережах:

Стрімит Джеймі Степлс на Твіч під ніком PokerStaples. Такий же псевдонім у нього і на YouTube-каналі. Також у покериста є особистий блог на ютубі (Jaime Staples).