Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Джеймі Степлс (Jaime Staples)

Джеймі Степлс
Джеймі Степлс (32 роки)
Канада
Чоловіча
27.05.1991
понад 135 600$
Призові в офлайні
понад 1 220 500$
Призові в онлайні
Кращий результат:
35 270$ за 5 місце в KO Series #03-HR на PartyPoker
Головні досягнення:
один з найпопулярніших покерних стримеров, трофей PokerStars Championship, трофей Run It Up Reno
Можна знайти за ніком:
PokerStars: jaimestaples
PartyPoker: jaimestaples
Full Tilt: jaimestaples
888poker: jstaples1
jstaples1

Джеймі Степлс – молодий і перспективний покерист, що відомий не лише своїми результатами у грі, а й онлайн-стрімами. На створення стрімів Степлс надихнули трансляції іншого відомого гравця – Джейсона Сомервілля.

Стріми Джеймі стали його квитком для входження в команду PokerStars як "друга ПокерСтарс", а пізніше у якості Team Pro Online. За словами гравця, підписання контракту з покер-румом було для нього найбільш пам'ятною подією у покері.

"Jaimestaples" захопився покером у 18 років і спочатку грав на умовні фішки. Незабаром він настільки поринув у своє захоплення, що почав активно вивчати стратегію і всілякі тонкощі гри. З тих пір він залишився відданим покеру.

У Степлса є свій особливий ритуал: до початку сесії він медитує, щоб зберегти гарний настрій. Судячи з його заробітків, медитація дійсно працює. В живих івентах його найбільшим виграшем стали 22 735€ або 26 798$, які він заробив вигравши турнір Pot Limit Omaha-Turbo за 550€ на PokerStars Championship в Барселоні в 2017 році. Окрім піки ПокерСтарс у Джеймі також є трофей серії "Run it up Reno", виграний у 2018 році.

Що стосується успіхів в онлайні, то сума його призових перевищує 1 000 000$. Найбільше гравець збагатився на PokerStars, заробивши там понад 800 000$.

Фото Джеймі Степлса

У лютому 2019-го Степлс покинув команду ПокерСтарс, а місяць потому він став амбасадором PartyPoker.

Джеймі Степлс давно виробив свою стратегію до успіху і знає, що моменти втоми і відсутність сну загрожує великими помилками. Він дотримується своїх правил та поділився, що для нього покер – це заняття, яке робить його щасливим.

Цікаві факти про Джеймі Степлса:

  • Джеймі Степлс навчався в Летбріджському університеті в Канаді.​
  • До покеру він захоплювався гольфом і планував побудувати кар'єру професійного гольфіста.
  • Степлс записує відеоблоги про своє життя і викладає їх на окремому YouTube-каналі під назвою "PokerStaples".
  • У березні 2017 року Джеймі і його брат Метью уклали парі з Біллом Перкінсом на 150 000$, за умовами якого за рік покерист мав скинути, а Метью – набрати стільки кілограм, щоб в результаті брати зрівнялися у вазі. 25 березня 2018 року хлопці виграли парі. За рік Степлс схуд на 116,7 фунтів або на 53 кг і в останній день парі на вагах він показав 188,3 фунта (85,4 кг). Рівно стільки ж став важити його брат, який за рік набрав 53,3 фунти або 24 кг.

Виграш парі Степлсів

Джеймі Степлс у соціальних мережах:

Стрімит Джеймі Степлс на Твіч під ніком PokerStaples. Такий же псевдонім у нього і на YouTube-каналі. Також у покериста є особистий блог на ютубі (Jaime Staples).