Оновлено
22.09.2023

Джонатан Дюамель (Jonathan Duhamel)

Джонатан Дюамель
Джонатан Дюамель (36 років)
Канада
Чоловіча
24.08.1987
понад 18 000 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
8 944 310$ (1-е місце в Головній Події WSOP в 2010 році)
Головні досягнення:
4-й в Canada All Time Money List (станом на 2019 рік), топ-50 кращих гравців в покер, чемпіон WSOP Main Event 2010, 3 браслета WSOP, 3 трофея в живих турнірах PokerStars, трофей WPT, автор книги про стратегії покеру "Фінальний стіл"
Можна знайти за ніком:
PokerStars: johnduhamel

Джонатан Дюамель – талановитий гравець з Канади, який зумів заробити більше 17 млн ​​доларів. З покером "johnduhamel" познайомився ще в школі, проте спочатку він навіть не уявляв, яку роль зіграє покер в його житті.

Після школи Дюамель вирішив вступати до Університету Квебека в Монреалі і реалізувати себе в сфері бізнес-адміністрування та фінансів. Але, як відомо, поєднувати навчання і гру – завдання непросте. Тому, наперекір батькам, Джонатан віддав перевагу покеру, який поглинув його з головою, а навчання відійшло на другий план.

Його першим великим успіхом стала гра на EPT Main Event в Празі в 2008 році, де він зайняв 10-е місце і виграв 42 800€ або 54 904$.

Наступні пару років Джонатан нарощував свій банкрол, граючи в різних казино Канади. За його словами, саме тоді він зустрів чудових гравців, які допомогли йому набути необхідного досвіду для переходу на один щабель вище у своїй покерній кар'єрі.

Незабаром PokerStars, помітивши потенціал молодого гравця, запропонував своє спонсорство і Дюамель став членом команди Team Pokerstars. Гравець не переставав їх дивувати. Вражаючим досягненням виявилася його перемога в Головній події на WSOP в 2010 році, за яку він отримав браслет, 8 944 000$ призових і світове визнання.

З тих пір Джонатан подорожує по світу, граючи в різних покерних турнірах. Яскравими стали його успіхи в 2015 році, коли він отримав другий золотий браслет і 3 990 000$ за перемогу в турнірі High Roller for One-Drop за 111 111$ на WSOP.

У жовтні 2015 го Дюамель виграв третій браслет в турнірі High Roller за 25 600$ на WSOPE і суму призових в розмірі 554 395€ або 628 915$.

Фото Дюамеля

Цікаві факти:

  • Джонатан Дюамель народився в Квебеку, Канада. Він виріс в Бушервіль в звичайній родині середнього класу. Його батько був механіком двигунів для літаків, а мати працювала касиром в банку. Батьки хотіли, щоб син знав цінність грошей, тому, після досягнення ним 13 років, його влаштували на свою першу роботу по збірці полуниці.
  • Дюамель – фанат спортивних ігор. У дитинстві він грав в хокей, бейсбол і футбол.
  • Джонатан пожертвував 100 000$ в дитячий фонд "Montreal Canadiens Children's Foundation". Він також віддає гроші в лікарню "Fondation Sainte-Justine Hospital" з метою забезпечення найкращим лікуванням тяжкохворих дітей.
  • Джонатан – автор книги про стратегії покеру "Фінальний стіл" (Final Table), в якій даються поради гравцям, які хочуть боротися в великих турнірах. Книга була опублікована в 2012 році.
  • У грудні 2011-го в будинок покериста увірвалися 2 грабіжника. Вони побили і зв'язали Джонатана, а потім забрали гроші, золотий браслет WSOP і годинник Rolex, отримані від PokerStars. Незважаючи на збитки, Дюамель не сильно постраждав від цього інциденту. Через пару тижнів поліція затримала грабіжників. Деяке вкрадене майно вдалося повернути, але, що стосується трофея WSOP, з'ясувалося, що він вже був проданий. Через 2 місяці браслет знайшли на вулицях Монреаля, але він був настільки пошкоджений, що навіть не підлягав відновленню.

Джонатан Дюамель в соціальних мережах: