Блеф із середньою парою у банку 830 000$ на шоу No Gamble, No Future

​Перемога в роздачі за допомогою блефу - це одна з найприємніших речей під час гри в покер. Хорошим прикладом вдалого блефу можна вважати дику роздачу з Антоніусом, Негреану та Айві у телешоу High Stakes Poker, де Негреану скинув на рівері натсовий фулл-хаус.

Тим не менш, навіть гравці високих лімітів не завжди використовують блеф з розумом. Взяти наприклад того ж Філа Хельмута, який через невдалий блеф вилетів з Мейн Івента WSOP 2019.

Однак ці випадки не йдуть у порівнянні з божевільним блефом від американського Метта Хенкса у кеш-грі з високими ставками на шоу No Gamble, No Future.

У цій грі брали участь також Гарретт Адельштейн, Жан-Роберт Белланд та Ерік Перссон. В одній із роздач Ерік Перссон та Метт Хенкс зійшлися у спекотній дуелі, чемпіоном якої став Персон.

Читати також: Книга Марії Коннікової про блеф стала бестселером

Ерік зарейзив на префлопі з парою королів (K♠-K♣) і отримав кол від Метта з одномасними десять-сім (10♥-7♥). На флоп на дошку поклали Q♥-4♦-7♦. Хенкс вирішив прочекати флоп, а ось Персон поставив 16 000$. Метт вирішив так просто не здаватися і зробив кол.

Тьорн з 6♦ не приніс добрих новин для Метта Хенкса. Ерік Перссон поставив контбет у 25 000$. Здавалося б, тут Хенкс треба скидати карти в пас, проте він робить ре-рейз в колосальні 100 000$.

Персон вирішив зробити кол на такий великий ререйз і на рівері поклали 6♠. Вже стало зрозуміло, що Ерік виграє, але Метт вирішив спробувати зобразити у себе сет або фулл-хаус і пішов в олл-ін на усі свої фішки. Перссон трохи пом'явся за покерним столом, проте досить швидко зробив кол і виграв неймовірну суму в розмірі 830 000$.

Такий відчайдушний блеф шокував навіть ведучих даного телешоу. Щоправда, Хенкс потім зумів відіграти приблизно половину програних грошей, проте цей програш став для нього досить болючим.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.