Бодяковський переміг у Big One Drop, в WPT World Championship визначилась фінальна шістка

Микита Бодяковський - переможець турніру WPT Big One Drop

Микита Бодяковський став чемпіоном WPT Big One Drop та виграв рекордні для себе призові - 7 114 500$. Нагадаємо, що у турнірі з бай-іном 1 000 000$, який проходив у Лас-Вегасі в рамках фестивалю WPT World Championship, взяло участь 17 гравців. При цьому в призи турніру зуміли потрапити лише четверо найкращих. 

Фінальний день, в який вийшли лише шість гравців, Бодяковський розпочав з третім стеком, але вже на стадії 5-max мав лише 19 ВБ. Залишитися у грі йому допомогло подвоєння у виставленні проти Ніка Петранджело (А7 vs J8). Далі Бодяковський власноруч відправив на четверте місце Айка Хекстона, перемігши у коін-фліпі 88 vs AQs. Ну а у хедз-апі опонентом майбутнього чемпіона став екс-футболіст із Австрії Маріо Мосбек. 

Бодяковський стартував у грі віч-на віч із кортшим стеком у 53 ВБ проти 83 ВБ суперника. Ключовим моментом у хедз-апі стала роздача, в якій Бодяковський зібрав стріт на тьорні проти двох пар Мосбека (дивитися з 3:53:00):


У фінальній роздачі Мосбек поставив 4-бет пуш з KJo, Бодяковський відповів з А9о та виграв дошку. Таким чином він виграв найбільші турнір у своїї кар'єрі і довів суму свої призових до 50 000 000$.

«Відчуваю себе чудово. Це найбільший турнір, який я коли-небудь виграв. Мені пощастило у кількох кулерах. У покері так завжди: потрібно, щоб пощастило. Сьогодні успіх був на моїй стороні».

Підсумкові результати $1M WPT Big One Drop:

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Микита БодяковськийТайланд/Беларусь7 114 500$
2Маріо МосбекАвстрія4 663 950$
3Ден СмітСША2 806 750$
4Айзек ХекстонСША1 224 800$

WPT World Championship 2023

​Тим часом у головному турнірі WPT World Championship визначилась фінальна шістка гравців. Очолює список тих, хто побореться за приз у 5 600 000$ американець Ендрю Ліхтенберг. У нього найбільший стек перед стартом фінального дня - 124 ВБ. У його найближчого переслідувача, британця Кріса Мурмана, лише 74 ВБ. Стеки вісіх інших фіналістів на перевищують 40 ВБ. Фінал турніру буде догран сьогодні в 02:00 за Києвом. Трансляції будуть доступні на платформах Twitch і YouTube.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.