WPT World Championship не зумів перекрити гарантію в 40 млн$. Оверлей склав близько 2.5 млн$

Оверлей у турнірі WPT World Championship 2023: 2 500 000$

На початку вересня представники WPT шокували усіх прихильників покеру, заявивши про рекордну гарантію в 40 000 000$ для турніру WPT World Championship. Вже тоді у багатьох експертів виникли сумніви, щодо можливості перекрити таку велику суму. І ось сумніви підтвердились. В турнір WPT World Championship 2023 було зроблено 3 835 входів по 10 300$, що означає, що оверлей турніру склав приблизно 2 500 000$, або 250 додаткових входів. Але цей результат не засмучує президента WPT Адама Пліску:

Ще до старту серії ми розуміли всі ризики і ми до них були готові, адже наша мета – розвивати франшизу, яка стане популярною і залишиться на роки.

Щодо причини, чому саме не вдалося набрати достатню кількість гравців, Пліска назвав конкуренцію з боку інших покерних серій, які відбувались у той же час, що і WPT World Championship.

Насправді наші гравці стали свідками масштабного заходу, який відбувся дуже гладко. Я не можу заперечувати того, що на нього вплинули інші серії, але при цьому це ніяк не позначилося на якості турніру, який ми підготували, і це був наш головний фокус.

Незважаючи на те, що явка у чемпіонаті світу WPT не дала можливість покрити гарантій, Пліска, як і раніше, оптимістично дивиться на майбутнє покеру та зростання індустрії.

Я дивлюсь на це так: цей оверлей, ці 2,5 мільйона доларів, це наша інвестиція у розвиток покеру. Ми підтримуємо це. Ми не соромимося цього. Вклад 2-3 мільйонів доларів у розвиток покеру - це інвестиція в довгостроковій перспективі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Maestrovia
Без статусу

Ще далеко їм до ВСОПУ

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.