Чемпіони львівського етапу Top Poker Players 2023

​Днями у Льові в клубі спортивного покеру «Freezeout» пройшов перший етап серії Top Poker Players 2023, що проходить в рамках Всеукраїнського весняного покерного фестивалю.

Під егідою Української федерації спортивного покеру та Міністерства молоді та спорту вже пройшло декілька великих турнірів, призерами яких стали українські покеристи.

Переможців у цих івентах чекають грошові винагороди, чемпіонські трофеї та інші приємні сюрпризи. Саме тому, за можливості, варто завітати на цей покерний фестиваль, щоб порівняти свій скіл з іншими українськими покер-про.

Top Poker Players 2023: Етап 1 у КСП “FREEZEOUT” в м.Львів

Наразі пройшло вже три ключових турніри й попереду ще п'ять. Проте, за результатами минулих турнірів вже є що розказати, оскільки з'явились перші претенденти на місце в національній покерній збірній.

Розпочався перший етап у львівському покерному клубі “FREEZEOUT” із турніру Warm Up із призовим фондом 237 800₴, чемпіоном якого став гравець із Чернівців Іван Дарій. Один із чемпіонських титулів залишився у Льові. Містянин Василь Петрик зумів перемогти в івенті TPP PRO PKO, загальні призові якого становвили 333 700₴.

Також завершилась Головна Подія львівського етапу, а саме Main Event Mystery Bounty із загальними призовими в 569 900₴. Стати чемпіоном Мейн Івенту вдалось мешканцю Калуша, Володимиру Сіньківу. Сам покерист перерахував 20% зі свого виграшу на потреби ЗСУ.

Етап 1 у КСП “FREEZEOUT” ще  не завершився. Попереду ще п'ять івентів із загальною гарантією в понад 800 000₴. Тому, якщо ви раптом неподалік вулиці Ставропігійської, то саме час зареєструватись на участь у серії та завітати на турніри з приємними призовими фондами. Удачі за столами!

Якщо ви не знали!
Якщо ви не знали!

Деякі етапи серії Top Poker Players 2023 проходитимуть в покерній кімнаті PPPoker. Потрапити до цих турнірів можна за наступним ID клубу: 3830870*

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.