Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Відкритий Кубок України з покеру Top Poker Players 2023

​Попри повномасштабне російське вторгнення, український покер продовжує жити й підкорювати нові вершини. Наразі настав час позмагатися за місце у Національній збірній зі спортивного покеру.

Уже сьогодні Всеукраїнська покерна федерація за підтримки Мінісстерства молоді та спорту анонсувала проведення унікального Кубку України з покеру під назвою Top Poker Players 2023.

В рамках цієї грандіозної події, покеристи протягом восьми місяців змагатимуться як у живих івентах в найбільших українських містах, так і в онлайні в покер-румі PPPoker.

Top Poker Players 2023: умови участі

Для того, щоб отримати право на учать в Top Poker Players (TPP), слід неодмінно заповнити спеціальну анкету попередньої реєстрації, яка дасть можливість отримати членську картку Всеукраїнської федерації спортивного покеру. Це важливо, оскільки організатори TPP перевірятимуть всіх учасників на наявність верифікованої членської картки. Щоб успішно пройти верифікацію, слід також виконати дві обов'язкові умови:

  • ​поставити на аватар свою реальну фотографію;
  • зазначити свій псевдонім, написавши своє прізвище та ініціали;

Після успішної подачі заявки можна зателефонувати до Всеукраїнської покерної федерації за номером 068-614-92-28, або написати їм у телеграм. Там користувач отримає відповіді на запитання щодо участі в Top Poker Players 2023 як в його живій, так і в онлайн-частині.

Всього буде 8 етапів (зокрема і Grand Final), три з яких пройдуть в онлайні в покерній кімнаті PPPoker. Анкету можна знайти на офіційному телеграм-каналі Top Poker Players 2023. Перший етап в рамках TPP стартує вже 11-го травня у Льові, так що краще не зволікати й заповнити анкету просто зараз!

Розклад етапів Top Poker Players 2023

Початковий етап TPP стартуватиме в рамках Львівського Весняного Покерного Фестивалю в Клубі спортивного покеру "FREEZEOUT". Вже наступний етап пройде на PPPoker. Також в онлайні пройде 4-й і 7-й етапи. Розклад Відкритого Кубку України зі спортивного Top Poker Players 2023 має наступний вигляд:

ДатиЕтапиМісце проведення
З 11 по 21 травняЕтап 1КСП “FREEZEOUT”, Львів
З 14 по 18 червняЕтап 2В онлайні на PPPoker 
З 23 по 27 серпняЕтап 3КСП “Kings”, Київ
Інформація оновлюється
Етап 4В онлайні на PPPoker
Інформація оновлюється
Етап 5Інформація оновлюється
Інформація оновлюється
Етап 6Інформація оновлюється
Інформація оновлюється
Етап 7В онлайні на PPPoker
Інформація оновлюється
Фінальний етапІнформація оновлюється
Важливо!
Важливо!

Потрапити до ТОР Poker Club UA в покерній кімнаті PPPoker можна за ID клубу: 3830870*

Після завершення усіх етапів, відберуть топ-10 найкращих гравців Кубку України. При цьому, до Національної збірної зі спортивного покеру зможуть потрапити лише 5 покеристів. Їх обиратимуть шляхом співбесід, опитувань та додаткових змагань. Саме ця фінальна п'ятірка і представлятиме Україну на міжнародній покерній арені протягом наступного року.

За всіма новинами в рамках Top Poker Players 2023 можна стежити в їх телеграм-каналі, або в офіційних соцмережах Всеукраїнської покерної федерації. Також, найважливіші новини стосовно TPP можна буде знайти у нас на сайті Cardmates.

Приєднуйся до гарячого сезону TPP та здобудь шанс потрапити до збірної і показати свій скіл на міжнародних змаганнях! Удачі за столами!

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.