Даніель Негреану драматично вилетів на баблі у хайролерському турнірі з Омахи

Даніель Негреану невдало виступив у турнірі Super High Roller Bowl PLO з бай-іном 100 000$

​Ми вже розповідали про діпран Андрія Любовецького в одному з найдорожчих турнірів з Омахи, який зараз проходить у Лас-Вегасі. На жаль, українцю так і не вдалося оформити великий занос у Super High Roller Bowl PLO з бай-іном 100 000$. Андрій вилетів на 10-му місці та не дотягнув до призів.

Не пощастило не тільки Любовецькому – найвідомішого канадського гравця Даніеля Негреану також «прибило диспою». Він вилетів на баблі турніру, недовго протримавшись у топ-5 чіпкаунту.

Негреану не звикати до болю за покерними столами. Нещодавно він принципово відмовився від угоди у хедз-апі та програв турнір, а на початку жовтня його кулернуло у набагато дорожчій події Super High Roller Bowl з бай-іном 300 000$.

Під час своєї останньої роздачі у PLO-версії SHRB канадець грав проти американця Джареда Блезніка. Спіймавши сет шісток на флопі, Даніель зіткнувся із сетом валетів опонента. У Негреану ще залишалися аути на перемогу, але...

На цей час у події 100 000$ Super High Roller Bowl PLO залишилося 7 з 38-ми гравців. На переможця чекає 1 292 000$ призових.

Що цікаво, чіплідером за фіналкою йде Айзек Хекстон, який пару тижнів тому виграв аналогічний турнір з NLH за 300 000$. Якщо американець впорається й цього разу, то зможе оформити новий рекорд в історії Super High Roller Bowl.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.